BMW Yeni Modeli X1i Adana'da Tanıtacak

Katılım
16 Ksm 2008
Mesajlar
4,385
Beğeniler
38
Şehir
B!L€C€G!M
#1
Alman otomotiv devi BMW, yeni modeli X1'i TÜYAP Çukurova Otoshow 2009 Fuarı'nda tanıtacak.

TÜYAP, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) ve Çukurova Yetkili Otomobil Satıcıları Derneği (YODER) işbirliğiyle, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası ve Çukurova Fuarcılık A.Ş.'nin desteğiyle düzenlenen Adana 3.Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı 10 Ekim'de kapılarını ziyaretçilere açacak. 15 Ekim'e kadar devam edecek fuarda açılış günü dünyaca ünlü otomobil firması BMW, kısa bir süre önce Almanya'da tanıttığı X1 modelinin Türkiye lansmanını Adana'da yapacak. BMW'nin X5 ve X3'ten sonra X serisindeki üçüncü modeli olan X1'i otomobil tutkunları yakından görme ve test sürüşü yapma fırsatını Çukurova Otoshow 2009 Fuarı'nda bulacak. Fuar süresince katılımcı firmalar farklı aktivitelerle yeni ürünlerini tüketiciye tanıtırken otomobil almak veya otomobilini yenilemek isteyenlere cazip imkânlar da sunulacak.

ADANA'DA SEKTÖREL FUAR ZAMANI

Adana'da sektörel fuarlar 30 Eylül'de açılıyor. Adana 3'ncü Belediye İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri ve Spor Tesisleri Fuar'ı ile başlıyor. Fuara katılacak peyzaj firmaları, müteahhitlik firmaları iş yaptıkları kamu ve özel okullar, belediyeler ile birebir görüşme fırsatı yakalayacak. Fuar, 30 Eylül - 3 Ekim 2009 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Belediyelerin ihtiyaç duyduğu malzeme, araç, gereç ve donanımların yanı sıra, belediyelere proje ve hizmet sunan kuruluşların da tanıtıldığı fuar, sektörde bulunan üretici firmaları da ortak çatı altında buluşturacak.

Fuara Pakistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Makedonya, Moldova, İran, Kosova Cumhuriyeti gibi ülkelerden konuk belediye başkanları ile yabancı ziyaretçiler de gelecek. Yurtiçinden de yüzlerce belediye başkanı ve yerel yönetici de fuarı ziyaret edecek.

TÜYAP Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı ve Bölge Başkanı Bülent Yamaç, Ekim ayının hemen başında düzenleyecekleri iki fuarın hem müteahhitlik ve peyzaj hem de otomobil firmalarına olumlu katkı sağlayacağını söyledi. Yamaç, "Belediyeler, kamu ve özel okullar yaptıracakları çevre düzenlemesi, spor tesisleri, peyzaj çalışmaları hakkında fuara katılan seçkin firmalarla görüş alışverişinde bulunabilecek. Yurtdışından belediye başkanı düzeyinde ziyaretçilerimiz olacak. Firmalarımız açısından bu fuar yurtdışına açılım fırsatı da olacak. Yurtiçinden fuarımıza gelecek belediye başkanları ihtiyaçlarını nereden karşılayabileceği konusunda fikir sahibi olacak." dedi.

Çukurova Otoshow 2009 Fuarı ile Türkiye'de bir ilk yaşanacağını anlatan Yamaç, "BMW yeni modeli X1'in Türkiye tanıtımını 12 Ekim'de yapacak. Katılımcı otomobil firmaları yeni modellerini tüketiciye doğrudan tanıtarak fuar süresince cazip imkânlar sunacak." diye konuştu.

Yamaç, her iki fuarın da üretici, distribütör ve tüketiciyi aynı çatı altında buluşturarak bölge ve ülke ekonomisini canlandıracağını sözlerine ekledi.
 

Benzer konular

Top