Bol Kazançlar - 75 YTL'ye Konu Açın :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Daha önce her konu için 50 YTL kazanabileceğiniz Kim Kimdir & Biyografiler bölümünü açmıştık. Şu an uygulama hala devam ediyor.

Sıcak yaz günlerinin başlamak üzere olduğu şu günlerde ziyaretçilerimize rehber olması amacıyla Güncel kategorisi altında Turistik Oteller Rehberi adı altında bölüm açtık. Bu bölüme açılan her konu tam 75 YTL kazandırıyor :)

Konu eklerden tek uyulması gereken kriter tanıtım yapılan otelin bulunduğu yerin, Konu Başlığının hemen önüne eklenmesi. Örn:

Antalya - Dedeman

Bol kazançlı günler dilerim :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
FArkındayım bu ne hız :) Hatta ben konuyu eklemeden sen otelelri sıralamışsın bile :D

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Parası için yapmıyorum ben bak burdan belli 75 YTL olduğunu bilmeden önce eklemiştim ben :P

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam sizinde gözünüzden birsey kacmiyor.:him Bugün yorgun degilsiniz herhalde simdi PROBLEMLERI söylemenin tam zamani:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Takım
GALATASARAY
Para ile ne yapılabiliyorsa siz de yapabilirsiniz. Başkalarınınki para da bizimki armut mu? :D:D:D

biz

Aktif
sizlerin paraya ihtiyacı mı var bırakında biraz da biz garibanlar para kazanalım. Bakıyorum da hiç parasının ZEKATINI veren yok. biz devlet memurlarına zekat düşer herhalde