Magazin Bond, Eminönü'nde Küfür Yemiş

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,481
Şehir
Seattle.
#1


Başrolünü Daniel Craig'in oynadığı merakla beklenen 'James Bond-Skyfall' filminin ön gösterimi yapıldı. Eminönü'nde çekilen bir sahnede edilen Türkçe küfür ise filme damgasını vurdu.

Çekimlerinin büyük bölümü Türkiye'de yapılan 'James Bond-Skyfall' filmi; 2 Kasım'da vizyona giriyor. Adana ve İstanbul'da çekilen filmin ön gösterimi önceki gün yapıldı.

BOND'DAN İNGİLİZ AJANLARINA BAĞIŞ

Londra'da Kraliyet Albert Salonu'nda düzenlenen gösterime, İngiltere kraliyet tahtının birinci sıradaki varisi Prens Charles ile eşi Cornwall Düşesi Camilla ile filmin oyuncuları "Bond" rolündeki Daniel Craig, "M" rolündeki Judi Dench ve "Silva" rolündeki Javier Bardem de katıldı.

Galadan elde edilecek gelirin İngiltere istihbarat servisi üyelerine yardım eden hayır kurumlarına bağışlanacağı bildirildi.

BOND'A TÜRKÇE KÜFÜR

Filmin çekildiği sıralarda 'tarihi dokuya zarar veriyor' iddialarıyla oldukça başı ağrıyan film ekibi, ön gösterimde bir hayli eğlendi. Özellikle Eminönü'nde geçen kovalamaca sahnesinde yaşanan bir olay ise herkesi kahkahaya boğdu. Pazardaki kovalamaca sırasında halktan biri Bond'a Türkçe olarak "Eşşoğlueşşek!" diye bağırıyor.

 

Benzer konular

Top