1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bonzai içip halüsülasyon gören genç

Konusu 'Eğlenceli / İlginç Flash ve Filmler' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Etiketler:
  1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    BONZAİ İÇEN GENÇ KENDİNİ HAVUZDA ZANNEDİP ATIYOR! PAYLAŞIN Kİ BONZAİ ZEHRİ NELER YAPTIRIYOR İNSANLAR GÖRSÜN!..
    Bonzai içip halüsülasyon gören genç kendini havuz da sanarak,3. Kattan balıklama atladı...

Video 02.08.2014 Kadırga- istanbulda çekildi. Yenibosna adli tıp merkezinde yapılan otopsi raporu sonucunda, bonzai olduğu belirlenmiştir...

(Videoyu japon turist çekmiştir)

cemree ve Sentinus bunu beğendi.
  2. Sentinus
    No Mood

Sentinus Tengri Biz Menen!.. Özel üye

Beğenileri:
    3.780
    Ödül Puanları:
    8.080
    Yer:
    İstanbul
    Haberlerde görmüştüm bunu. İçler acısı bir durum. Bir insan nasıl bile bile koşar adım ölüme gider anlamış değilim.
    Bir de herkesin zararını bildiği halde kullanması var ki bu zıkkımı benim aklım, mantığım kesmiyor.
    En son duyduğuma göre ilk öğretim okullarının önlerinde bile satılır olmuş. Satanında sattıranında bu zıkkım yüzünden ölmesi dileği ile!

cemree bunu beğendi.
  3. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    bu sonradan açıklandı durum yanlış anlaşılmış adam intihar ediyomus diye.. ama bonzai gençlik için büyük tehlike ucuz ulaşımı kolay.. küçük yaşlara bile sıçradı arkadaslarına hava atmak için deneyenler çoğunlukta..

Sayfayı Paylaş