1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Boy İçin Babayı, Kilo İçin Anneyi Suçla!

Konusu 'Makaleler, Araştırma Yazıları' forumundadır ve Çirkin Kral tarafından 16 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL

Kilonuzdan ya da boyunuzdan şikayet mi ediyorsunuz? Bilim adamları bu durum için kimi suçlayacağınızı açıkladı.
    Bilim adamları uzun süren araştırmalar sonucunda boy ve kiloyla ilgili genetik özellikleriniz için hangi ebeveyninizi suçlamanız gerektiğini buldu. 1999 yılında başlayan araştırmada çocukların büyümesinde etkili olan çevresel ve genetik faktörleri inceleyen bilim adamları yaptıkları çalışmanın sonucunda babanın bir çocuğun boyunun uzunluğunu, annenin ise çocuğun kilosunu etkileyen özellikleri taşıdığını ortaya çıkardı.
    Araştırmayı yürüten uzmanlardan Dr Beatrice Knight konuyla ilgili olarak şunları söyledi: ‘Bulduğumuz sonuçlara göre bir babanın boy uzunluğu çocuğunun gelişiminde büyük bir etkiye sahip. Uzun boyulu erkeklerin çocukları da uzun boylu oluyor. Ayrıca çocuğun gelişimindeki en büyük etkenlerden biri de annenin kilosu’.

2. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Tamamen saçma bir görüş bence.Benim babamın boyu kısa ama benim boyum uzun .Bu araştırmaya göre benimde boyum kısa olmalıydı .

3. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Bende annem gibi zayıf olmalıydım haha yanlış olmuş araştırma :P

Sayfayı Paylaş