1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Böyle hıza şahit oldunuz mu?

Konusu 'Resimler' forumundadır ve jeriko tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Bu hızda downloadı ne duymuş nede şahit olmuştum.Bizzat kendi bilgisayarımda yaşadığım bir olay.Gözlerime inanamadım.7 mblık dosya 1 saniyede indi.Kanıtı aşağıda.

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Aralık 2015
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.362
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.873 ÇTL
    Hocam download linkini bağlantı türünüzü alabilir miyim?. Gerçekten güzel bir görüntü. Tabii hangi bağlantı tarifesini kullandığınız önemli. Örneğin ben 1 Mbps Adsl kullanıyorum. Teste göre sonuçlarım aşağıda. 1 saniyede 107 Kb download yapabiliyormuşum. Tabii bu testi yaparken başka işlemlerde yaptığım için biraz düşük. 160-170 kb e çıkabilir.

Eklediğiniz resmi de indirip resim üzerinde değişiklik yapılıp yapılmadığını da kontrol ettim ama yokmuş veya ben göremedim :)

32 Mbps bağlantıyla yakın sonuç elde edilir sanırım. Kaba bir hesapla 1 saniyede 5-6 Mb dosya indirmek mümkün.

Bağlantı hız testi yapmak isteyenler [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..] sitesini ziyaret edebilir.

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Resimde kesinlikle bir oynama söz konusu değil zaten bu çok anlamsız olurdu.
    Ben bu olayı işyerimdeki bilgisayarımda yaşadım.Bildiğim kadarıyla tarife 1024 limitsiz.Daha önce bir arkadaşda 4 mblık dosyayı 1 saniyede indirmişti.Fakat Benimkisi olayın üstüne tuz biber oldu.Tabi bu herzaman karşılaştığımız bir olay değil.Son zamanlarda bu tip extreme durumlar söz konusu.[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]ne gelince firefoxu indiriyordum.

Sayfayı Paylaş