1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

BÖYLEMİ OLACAKTI...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 28 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Evet, bazı anlar da kullanılan bir laf gibi duruyor sadece...
    Oysa için de o kadar çok şey barındırıyor ki... Sayfalar boyu...
    Ter temiz düşüncelerle çıkılan bir yol, verilen onca mücadele, bir bakıyorsunuz, bir anda buhar olmuş, kuş olmuş uçmuş... Uçurulmuş... Her daim olumlu bakmak gerek hayata diyenlerden oldum hep... Ama bazen, işte o bazen ler var ya... İnsanı çileden çıkarıyor... Böylemi olacaktı diyor insan... O kadar çok örnek var ki... Okul hayatında, iş hayatında, aşk hayatında, aile hayatında, vesaire... Tabi ki her daim umduğunu bulamaz insan... Ama umduğu şeyi bulunca da kaybetmemek için çabalar sarf eder... Ve bir gün bir de bakar ki, kavak yelleri esiyor... Kendi hataların yüzünden hak ettim ben bunu diyebilir insan, fakat başkalarının yüzünden olması, başkalarının verdiği zararlarla yaşanan bu durumlar, böylemi olacaktı dedirtiyor... Bu sarmaldan kurtulmak sa zaman alıyor... Hayatta her şey bizim lehimize gelişecek diye bir şey yok elbet... Gelişen şeylere göre yaşamak var... Bizlerin hak ettiği, bizlerin hak etmediği... Ne kadar kolay değil mi ? Oysa böylemi olacaktı, tabi ki hayır...
    Daha mutlu yarınlar için verilen tüm mücadelenin, sonucu bu olmamalıydı elbet... Sadece bir iki satırla anlatılabilecek şeyler de değil... Konuşmak, yazmak, teselli vermek... En kolayı... Yaşamak ise en zoru... Her yerde ne zorluklar var biliyorum... Her kes haline şükür etmeli onu da iyi bilenlerdenim... Lakin denir ya her kesin acısı kendine büyük... Her kesin sıkıntısı kendine dağlar kadar...
    Böylemi olacaktı... Böylemi olacaktı...

( Olmasın hayatınızda böylemi olacaktılar )

SAHRA_BUSE, KıRMıZı, _nehir_ ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Babanla ettiğim bir kavganın sonunda bana ettiği bir lafı düşündürdü bu yazı bana "Sen şimdi her şeyim var sanıyorsun ama Allah bir sebep verir bir göz odaya muhtaç kalırsın "

Düşmez kalkamaz bir Allah hepimizin bir imtihanı var yeter ki dermansız dert vermesin .

SAHRA_BUSE, alemdar, KıRMıZı ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL

(AMİN )