1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

boynuz ona daha çok yakıştı..

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve potito tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. potito

potito Aktif

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    her şeyden cok sevdigim kendi gozumden bile sakındıgım aptal sevgilim beni aldattı.. bunu ogrendigimde yıkıldım, çok canım acıdı. ama huy asla altta kalamazdım ne iyiliğin ne kötülüğün. ayrıldım bir ay süründü sonra affettim neden mi aynı şeyi yapmak için. bunu burda neden yapıyorum bilmiyorum kimse bilmedi bunu ama bi an bu bölümü gorunce yazmak geldi içimden. beni aldatan aptal sevgilimi bir ayın içinde 24 kişiyle aldattım ve bıraktımm.. bana sağlık :) yine olsa yine yaparımmmmmm. o bunu hiç öğrenmedi duymadı ama benim bilmem yeterli oldu, ödeştik!

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    eleştirmek kimsenin haddi değil ama aldatan her daim kendini aldatır. bir insan seni aldatıyorsa onu hayatından çıkararak ona en büyük cezayı vermiş olursun zaten seni haketmediğini ona göstermiş olursun onun yaptığını yapmak ondan farkı olmamak demektir

3. potito

potito Aktif

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    körü körüne gözün baska bişey gormezken sana bunun yapılması kadar acı bişeyde yok! tabiki senin düşüncen öyledir saygı duyarım. bende yasamadan once oyle diyordum ama basıma gelince ben kendimi oyle yapıp rahatlattım. herkesin hür iradesidir, sevgiler..

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Ama bu kişisel bir ego olmuş. Haberi olmadığına göre :)

Ama 1 ay içinde (yanlış görmedim demi) 24 kişi biraz fazla değil mi ? :) Bana pek olası görünmüyor :)

5. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    adam niye geri döndü?
    Kesin boşta kalmıştır :D
    Aldatılmak da benceadam için çokta tınn :D Zaten seni boşta kaldı diye aramıştır. Sen aldatmasan o tekrar aldatırdı. İyi barii bu sefer sen elini çabu tutmuşsun :D:D

6. potito

potito Aktif

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    hırs yapınca 50 de olur hiç merak etme..

adam hiç gitmedi ki donsun onun k anlık bişeydi aklınca.. ama üzülne yine o oldu tabe bende üzüldüm ama o hep pişmanlıgıyla yasadı hala da oyle.. ogrenmesine gerek yok benime gom tatmin olduu

7. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    İyi hadi pişman olsun.
    Ben ona bir kız ayarlayim de, bir daha adını bile hatıırlamaz :D
    Siz hala bir erkek aşık olur mu anıyorsunuz :D Güleyim boşa gitmesin

8. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    bu konuda kendini iyi tanıtmışsın hemcinsimin bu kadar aptal olması üzücü reeeldede böyle olman ayrı acınası durum bunu her yerde anlatma sana kaşar sıfatı yakıştırabilirler 24 kişi ile aldatmak kaba tabiri budur

9. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    her ne kadar 24 kişiyle onu cezalandırdığını düşünsen de akla mantıklı gelmiyor. ilişkileri bu tarz ödeşmeler haline getirtmek asıl anlamını kaybettiriyor bence. yanlışa mı denk geldin sil at hayatından. başka yanlışlar onu temizlemek ona fazla önem verdiğini gösteriyor ki aldattığına göre bu kadar önemsemen ve bu tarz bir ey düşünmen yersiz.

10. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    İnsan başkasını aldatmayı düşünürken bile bunun kendine ne kadar yakıştığını iyi düşünmeli bence ??

Sayfayı Paylaş