Boyu Uzun Gösteren Pantolonlar!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör

Çizgili pantolonlar size çok yakışacak! Hem zarif hem de olduğunuzdan daha da uzun boylu görünmenizi sağlayacak olan çizgili pantolonlar sizi çok mutlu edecek! Çizgili pantolonlarınızı kombin ederken dikkat edeceğiniz tek nokta, üstünüze seçeceğiniz tişörtün sade ve çizgisiz olmasıdır. Çizgili pantolonlarınızı, topuklu ayakkabılarınızla rahatça giyebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz çizgili pantolon modellerini görmek için sayfaları takip ediniz!

cemree

=)=)
V.I.P
Boyu uzun gösterip düzgün olmayan fiziği düzgün olmayanlar için de fiziği ortaya çıkaran pantolonlar desek daha doğru olur sanırım :kik

dderya

kOkOşŞ
AdminE
bayılıyorum bunlara.. cidden uzun ve biçimli gösteriyor bacakları. sert keten kumaş olması da ayriyetten cezbedici.
çok tavsiye ediyorum kızlar ; )

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Bizim zamanımızda diye başlayacaktım ki söze vazgeçtim. Bu tür pantolon her zaman bir trent oluyor. Tabi ben alışılmışlarımdan vazgeçmediğim için. Çizgili pantolonları hiç tercih etmedim sanırım etmemde. Dolabımda tek çizgili pantolon takım elbisem onda bile çizgiler çok ince. :)

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
çok güzel olanları elbette var ama hepsine birer harika diyemiyeceğim . Bense boyumdan yeterince çektim :D
Uzun gözükmek için değil ama beğendiğim için elbette giyerm :hey