1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Brad pitt’in karısı hakkındaki konuşması

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve _nehir_ tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.241
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    825 ÇTL
    Karım hasta. Kişisel yaşamı, işi, kendi hataları ve çocukların sorunlarından dolayı sürekli gergindi. Karım 14 kilo verip, 40 kiloya kadar düştü. Çok sıskaydı ve sürekli ağlıyordu. Karım mutlu bir kadın değildi. Devamlı başı ağrıyordu, kalp ağrısı vardı ve kaburga arkasında sinirleri sıkışıyordu. Sağlıklı bir uyku düzeni yoktu, sadece sabahları ve çok yorgun olduğu zamanlarda hemen uykuya dalıyordu. Bizim ilişkimiz bitmek üzereydi, ayrılma eşiğine gelmiştik. Karım kendi güzelliğini bırakmıştı, gözlerinin altına torbalar vardı, yüzüyle alay ediyordu ve kendine bakmayı bıraktı. Kendisine gelen tüm filmleri ve rolleri reddetti. Artık ben de umudumu kaybetmiştim, yakında boşanacağımızı düşündüm… Ama sonra bir şeyler yapma kararı aldım, sonuçta dünyanın en güzel kadınıyla evliydim. Dünyanın erkek ve kadınların yarısından çoğunun idolüydü ve sonra onun yanında uykuya dalmaya, ona sarılmaya başladım. Çiçeklerle beraber duş almaya, onu öpmeye, övgüler söylemeye başladım. Onu her dakika memnun görüyordum ve çok şaşırdım, ona hediyeler alıyordum. Sadece onun için yaşamaya başladım. Onun hakkında basınla sadece ben konuştum. Bütün olayları onun yönetimi altına aldım, onun ve ortak arkadaşlarımızın yanında onu övdüm, inanmayacaksınız ama yüzünde çiçekler açtı, daha iyi hissetti. Kilo almaya başladı, sinirlenmiyordu ve beni hiç olmadığı kadar çok seviyordu hem de beni bu kadar sevebileceğine dair hiçbir ipucu yokken.
    Ve sonra bir şey fark ettim: Kadın, erkeğinin yansımasıdır.
    Eğer erkek kadını deliler gibi seviyorsa, kadın gelecektir.

2. -araz-
    Ayyaş

-araz- EYVALLAH... V.I.P

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    3.980
    Banka:
    439 ÇTL
    Karşılıklı çiftler için bu geçerlidir kadın olsun erkek olsun hiç farketmez.
    önemli olan içimizdekileri ona yansıtarak bize yansıyacakları düşünebilmek

3. kaptanduman

kaptanduman Katılımcı

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    620
    Banka:
    0 ÇTL
    Brad pitt her kocanın yapması gerekn şeyi yapmış eşinin yanında olmuş koşullar ne olursa olsun

4. RUZG4R
    Küstah

RUZG4R ÖylesinE ♔ Özel üye

Beğenileri:
    3.380
    Ödül Puanları:
    10.580
    Banka:
    561 ÇTL
    Güzel ve etkili konuşmuş .Ama yinede insan düşünmeden edemiyor ilk karısını 2. karısıyla aldatırken neden bu kadar düşünceli bir koca değildi ..:) Bu durumda şunu mu kabul etmeliyiz as olan evlilik akdi değil sevgi.:)

5. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    örnek bir model en azından hastalıkta kötü günde eşinin yanında durabilmiş...

6. ceza1989

ceza1989 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    katılıyorum arkadaşa

Sayfayı Paylaş