1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Soru Breaking Bad - Walter White'ın araba markası?

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 4 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.688
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.938 ÇTL
    Pek dizi izleyenlerden biri değilim ama bu sıralar Breaking Bad addlı diziye takıldım. Her şey bir yana baş rolde kanser hastası olan kimyager bir öğretmen var Walter White... Tam beğenilerime hitap eden bir araba kullanıyor suv bir model.

Bu arabanın markasını bilen lütfen yazabilir mi? :D

Araba şu

2. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye Yarışma Birincisi

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    6.330
    Banka:
    2.054 ÇTL
    "2001 Pontiac Aztek bir ibret hikayesiydi, Araştırma şirketlerinin müşteri memnuniyet endekslerindeki sonuçlarına göre sorunsuzdu. Ama küçük bir problemi vardı. Araba gerçekten çok çirkindi. Time dergisine göre, Detroit Otomobil Fuan’nda tanıtıldığında bu çirkinlik karşısında ziyaretçilerin ağzı açık kalmıştı. Sonuçta, Time dergisinin ve Daily Telegraph gazetesinin yaptığı ‘tüm zamanların en kötü arabaları’ listelerinde yerini aldı"

Papatya bunu beğendi.
  3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.688
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.938 ÇTL
    Sanmam başka bir araba içindir o. Sanıyorum Walter White'ın kullandığı o araba Tesla modellerinden biri ve şeklide ben buradayım dedirten türden. Gerçi SUV modelleri hep sevmişimdir bana mı güzel göründü acaba?. :)

Sayfayı Paylaş