1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Brezilya Fönü

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve yaren* tarafından 30 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Brezilya fönü,brezilya fönü nedir,brezilya fönü nasıl yapılır,brezilya fönü ücreti,brezilya fönü fiyatı

Brezilya fönü; nano teknolojiyle hazırlanmış şampuan ve serumlarla kuaför ve güzellik merkezlerinden yapılması önerilen saç şekillendirme yöntemidir. Bu işlem sayesinde saçlarınız ister çok kıvırcık olsun ister dalgalı olsun yaklaşık 4 ay boyunca yeni fön çekilmiş gibi bakımlı görünmesini sağlamaktadır.

Brezilya fönü kuaför ya da güzellik merkezlerinde ortalama 200 – 500 TL arasında fiyatlara yapılmaktadır. Fön fiyatlarının 3 TL’den 30 TL’ye kadar değişen fiyatlarla yapıldığı düşünülürse 1 ay boyunca saçlarınızın fönlü görünmesini sağlayacak Brezilya fönünün bütçenize göre pahalı ya da ucuz olduğunu değerlendirebilirsiniz.

Brezilya fönünü saç şekillendirmeyle birlikte saç bakımı olarak da ele alınabilir. Fönden yıpranan saçlarınızın uçları kırılabilir ancak Brezilya fönü sayesinde saçlarınızın her zaman bakımlı görünür. Sabah uyandığınızda işe giderken hazırlanma süreniz kısalır.
    Eğer doğru ellerde Brezilya fönü yaptırırsanız; saçlarınız zarar görmez. Bu nedenle fön yaptıracağınız güzellik uzmanı ya da kuaförü iyi seçmelisiniz.

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Sürekli kuaföre gitmek vakit kaybı.. Mantıklı gibi duruyor ..
    Gerçi düzleştirici de benim işimi görüyor :)

3. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Hiç böyle bir derdim yok kapalıyım=LL

4. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Aynen..:D

Sayfayı Paylaş