1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Brovser sorunu bakarmısınız

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve düşünceli tarafından 16 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    "İE 7 " kullanıyorum forumu sorunsuz görüntüleyebilirken "Firefox 3 beta 4" sürümünde ve önceki sürümlerde aşağıya eklediğim resimlerdeki sorunları yaşıyorum. Bazı linkleri firefoxta sorunsuz görüntülerken bazı linkleri görüntüleyemiyorum. Sorunun eklentilerimden kaynaklandığını sanmıyorum. Çünkü bu forum dışında böyle sorunla karşılaşmadım.Syın adminim bi şekilde forumu kullanbiliyorum ama eğer hostink veya fttp ile alakalı ise bilmeniz gerekli diye düşündüm.

İE 7 sorunsuz :

[​IMG][/IMG]

"firefox 3 beta 4" sorunlu :

[​IMG][/IMG]

"firefox 3 beta 4 " sorunsuz görüntüleme :

[​IMG][/IMG]

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Hocam ben sorunu anlayamadım. Yukarıdaki görüntüler normal görünüyor ya da ben farkedemedim.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Uyarı için teşekürler. Şimdi kontrol ettim firefoxda bir sorun var gerçekten. İlgileneceğim hocam.

4. düşünceli

düşünceli Katılımcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    1. resim :ie görümü
    2.resim : ie de gözüken sayfanın firefox görünümü
    3. resim : Farklı bir sayfanın firefoxta soronsuz görünümü.
    toparlarsam ( 1. ve 2 . resim aynı sayfanın f farklı brovserlerde açılmış hali.
    3. resim ise birçok farklı konuda verilen linkleri göremez iken bu sayfada verilen linki sorunsuz görüntülemem) çok mu karışık oldu

Sayfayı Paylaş