Bruma İstanbul'da

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Katılım
25 Tem 2009
Mesajlar
7,662
Beğeniler
515
Şehir
MAVİ
#1
Galatasaray, Bruma'nın transferi için Sporting Lizbon ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi
Galatasaray'ın yeni transferi Bruma, sabah erken saatlerde İstanbul'a geldi. Saat 08.00 sularında özel uçakla İstanbul'a gelen Bruma, buradan kalacağı oteline geçti. Bruma, saat 13.00'da sağlık kontrolünden geçecek.


G.SARAY KAP'A BİLDİRMİŞTİ
Galatasaray Kulübü'nden Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:
"Profesyonel futbolcu Armindo Tue na Bangna (Bruma)'nın kulübü Sporting Clube De Portugal-Futebol SAD ile oyuncunun transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir."

Galatasaray, 5 yıllık anlaşmaya vardığı Bruma'nın bonservisi için Sporting Lizbon'a 12 milyon Euro ödeyecek. İki kulübün avukatları resmi evrakları imzaladı. İstanbul'a özel uçakla gelen Bruma sabah saat 05.30'da Atatürk Havalimanı'nda olacak. Sabah da sağlık kontrolünden geçecek.

AYSAL: BRUMA İÇİN KULÜBÜYLE ANLAŞTIK
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da Bruma'yı transfer ettiklerini açıkladı. Portekiz'in yüksek tirajlı gazetelerinden Record'a konuşan Ünal Aysal, Bruma'nın takımda büyük bir role sahip olacağını dile getirdi. Aysal "Bruma gelecekte büyük bir oyuncu olacak. Bruma ve kulübü Sporting Lizbon ile her konuda el sıkıştık. Bu işin bitmesini istiyoruz" dedi.
 
Top