Magazin "Bu Bıyıklar Ne Çağla!"

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


Show TV'de yayınlanan 'Bugün Ne Giysem' programında jüri üyesi Hakan Akkaya, canlı yayına yaptıklarıyla şaşırttı. Kendisi gibi jüri üyesi olan eski manken Çağla Şıkel'in yorumlarını beğenmeyen Akkaya, eline aldığı koli bantı ile Şıkel'in ağzını bantladı.

Olayın şokunu kısa sürede atlatan ve bu durumu umursamadan yorumlarına devam eden Çağla Şıkel bantlama olayını daha önce kendisinin istediğini belirtti. "Bugün çok konuşuyorum. Ne olur Hakan bir şey yapıştır" dediğini söyleyen Çağla Şıkel, konuşmasının sonrasında jüri üyesi Hakan Akkaya'nın yaptığı yoruma çok bozuldu.

"BU BIYIKLAR NE ÇAĞLA?"

Canlı yayında beklemediği bir tepki ile karşılaşan Çağla Şıkel, bant olayının ardından yapılan yorum ile şoke oldu. Çok konuştuğu için Hakan Akkaya'dan kendisini susturmasını istediğini söyleyen Şıkel, Akkaya'nın sorduğu 'Çağla bu bıyıklar ne?' sorusu ile buz kesti. Akkaya bu yorumunun ardından "Benden daha çok bıyığın varmış, makyajla kapattın herhalde" diye alay edince Çağla Şıkel daha fazla dayanamadı ve "Sen önce saçının arkasındaki kelliğe bak!" diyerek Hakan Akkaya'ya tepki gösterdi.

 

Benzer konular

Top