1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bu Gece İnadına Seni Düşündüm...

Konusu 'Aşk' forumundadır ve YeNi_ÇeRi tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. YeNi_ÇeRi

YeNi_ÇeRi Usta

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    eL-MaHSuRa...!!
    Banka:
    36 ÇTL

Bu gece inadına seni düşündüm,ellerini düşündüm, gözlerini düşündüm, bana verdiğin mutluluğu düşündüm.

Sonra;
    istemeden seni bir başkasıyla düşündüm kıskançlık damarlarımda dolaştı sabaha dek. bir görmeliydin nasıl perişandım.

Ben;
    bu gece sana geldim. Yokluğun öyle koydu ki yüreğime; dayanamazdım. Ne karanlık nede korku dinledim. Sadece sendin bu gece gözlerimde büyüyen.

Sonra;
    bir türlü utanç duvarını aşamadım. Bilirsin ben kendimden de utanırım. Paramparça geri döndüm kapından.

Ben;
    bu gece bütün benliğimi sana verdim. Dualar yağdırdım gökten üzerine,ninniler söyledim sevgi sözcükleriyle, yıldızlardan evler yaptım ikimze küme küme, şafaklardan ağ ördüm sevgimizin ölümsüzlüğüne senden habersiz!
    Ve ilk kez yalnızlığıma ağladım bu gece!

2. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Ben;
    bu gece bütün benliğimi sana verdim. Dualar yağdırdım gökten üzerine,ninniler söyledim sevgi sözcükleriyle, yıldızlardan evler yaptım ikimze küme küme, şafaklardan ağ ördüm sevgimizin ölümsüzlüğüne senden habersiz!
    Ve ilk kez yalnızlığıma ağladım bu gece!

vavvvv çok güzelmişş çeribey kardeşim yüreğine ve ellerine sağlık.

Sayfayı Paylaş