1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bu giris tarihim07.06.2006 Buda cikis 20,4.07

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Hazangülü tarafından 15 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    3Asagi bes yukari 2 ay sonra 1 sene olucak burdayimm ve Bu Cerezforum öyle bir bagimlilik yaptiki her bilgisayari actigim da mutlaka bakiyorumm :)) Buraya girmez isem o günü günden saymiyorum :)) kacdefa girmeyim diye ugrastim olmadi :)Itiraf edeyimmki Bu Bagimlilik yuzunden cok islerimi yapmadimm .. Ama yinede cok güzeldi Hersey
    Kendim baglanmis ikenn Cok sevdigim degerli Arkdaslarimida sevdiklerimide Buranin tutkunu yaptim.....
    Buradan herkese Tesekkür ediyorum ....Celal Ve Angel

Allah izin verirse Cuma'dan sonra Burda uzun bir süre olamiyacagim ve sizlerin yine Ben var imisim gibi Paylasmaya devam etmeniz dilegi ile

Ve Bütün Bizlere Her konuda yardim Eden Yorumsuz , ,Kelebek ,Circirböcegi,Biyikl,]Greyhan,Melek,Heidi, ve isimleri aklima gelmeyen Arkadslara tesekkürlerimi sunuyorum . ...Ayrica Bizleri yanliz birakmayan yazi yazmayarak yorum yapmadan okuyarak destek veren Arkadaslara Cok cok Tesekkür ediyorum Sevgiler....

yesim434)

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Teşekkürler ilayda herşey için. Elbette işlerini hallettikten sonra geri döneceksin. Biz de seni ve emeklerini unutmayacağız kesinlikle. Herşey dilediğince olur inşallah.

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Güle güle git güle güle gel

4. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Yerin burda her zaman hazır Yeşim.
    Herşey gönlünce olsun.

5. Girayhan

Girayhan Uzman

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    21 ÇTL
    Seni tekrar aramızda görmek dileği ile.Yalnız benim adım Greyhan değil Girayhan:)

Sayfayı Paylaş