1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bu Ölüm Nasil Oldu???

Konusu 'Zeka Soruları / Bilmeceler' forumundadır ve sessiz gemi tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. sessiz gemi

sessiz gemi Forum Tutkunu

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    80 ÇTL
    Bu Ölüm Nasil Oldu(Olay 2)

Tanıtım

Size bir olay anlatılıyor ve bu olay hakkında degisik yorumlar yaparak hiç bir şekilde size verilmemiş olan bi olayi bulmaya calısıyorsunuz.Bunu yaparken hç bir şekilde aklınıza gelmıcek olaylar ortaya cıkabılıyor.Bu yüzden Düşünürken lütfen ayrintilara deil olaya yogunlasın.

1. Olay

Bu Ölüm Nasil Oldu adli konuda bir olay daha vermiştim.Gercekten zor bi oyundu.Ama dağıtıcı arkasimiz her ne kdr daha onceden duydugunu direk yazarakta olsa olayin cevabini vermiştir.Her Ne Kdr bildigi cvp i söleyerek oyunun tadını kacırsada kendisini tebrik ediyoruz.

Bu Ölüm Nasil Oldu?

Olay 2

Bir iş adami karisini kaybedeli 1 yıl olmustur.Ve hala karisinin yasini tutmaktadır.Bu adam albatros kusunun etini yemek için butun dünyayi gezmiştir.Fakat karisini kaybetmesınden tam 1 yıl geçtikten sonra albotrus kusunun etini bir lokantada bulur.Adam masaya oturur.Bir garson gelir ve siparişi ister.Garson ona "emredersin abi" diye hitap edince(lüks lokanta beyfendi demesi lazım).Adam onu bır yerden tanıdıgının farkına varir.5 dk Sonra bir not ve albatros eti gelir.Adam albatros etini yer.Bi guzel üzerine şarabini içer.Daha önce yedigi etin ayni lezette oldugunu bilir.Ama biraz bayatlamıs gibidir.Sonra notu Açar.Okur Ve koşarak kendini Bulundugu lokantadan kayalıklara fırlatarak intihar eder.

Lutfen Rica Ediyorum.Eger oyunu Daha once oynadiysaniz,Birinden duydusaniz,Bir yerde okuduysanız Lutfen konuya olayi aydinlatacak şeyler Yazmayin.

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.785
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    387 ÇTL
    tamam yazmıyorum...

3. sessiz gemi

sessiz gemi Forum Tutkunu

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    80 ÇTL
    tabii tabii..Nerden biliyosun peki..;)

4. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.785
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    387 ÇTL
    okumuştum sanırım bir yerde

5. k@LpSiz_K@fKéF

k@LpSiz_K@fKéF Forum Onuru

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    B!L€C€G!M
    Banka:
    44 ÇTL
    Et zehirli diyeceğim çok basit olacak demi :D
    Karısını kazada kaybediyor herhalde. o an garson, adam ve kadın bir arada. Ne yapıyor ki? Acaba kadını kesip adamın önüne et diye getirip. Yıllar sonra da karını ben kestim mi diyor? Çok saçma oldu sanırım :D Öyle olsa niye intihar etsin garsonu öldürür demi :D
    Acaba adam çok sarhoştu karısını kendi mi kesip yedi? Garsonda tanıktı. Adam hapse girmemek için intihat etti?? :D

6. calactica

calactica Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    15 ÇTL
    galiba notta:bu eti yersen kaybettiğin birinin yanına 20 saniye içinde gidersin. ama ölmen lazım

Sayfayı Paylaş