1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bu saatlerde...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.528
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.893 ÇTL
    Gecenin bu saatlerinde bir düş güvercini uçuruyorum gökyüzüne... Bembeyaz boncuklarla süslenmiş, bulutların her biri tutup kanadından, ayrı bir tarafa çekip kopartıyorlar benden... Arkasından öylece bakakalıyorum ağlamaklı... Bir umut uçurtması yapıyorum bir hevesle bu saatlerde... Salıveriyorum onu çocuksu bir sevinçle, yıldızların mavi ışıkları arasına, bir fırtına kopuyor kudururcasına... İpini alıp götürüyor beni belli belirsiz ülkelere... Biliyorum o ülkelerde sen varsın, gözüm dalıyor işte o uzaklara.... Sensiz bir başka esiyor nisan ayının yağmurlu rüzgarları... Her damlasında param parça umutlarım... H a kırdı ha kıracak penceremin camlarını, oturup ağlayayım diyorum... Kör olup kalıyor gözlerimin pınarları, inadına yine de tutunuyorum bir şeylere. Bir ara bağırmak geliyor içimden, açıyorum penceremi, kulaklarımı çınlatıyor sensizliğin çığlıkları bu saatte.... Sonra bir serçe dalıyor penceremden içeriye, irkiliyorum, bakıyorum, soluk soluğa nefesi... Belli ki çok uzaklardan gelmek te.... Alıyorum ürpermiş ıslak bedenini, şefkatle avuçlarımın içine... Isıtmak istiyorum onu sımsıcak nefesimle. Nefesi titriyor birden, demek ki, o da ürperiyor. Sana bir ah var ya her nefesimde, bakıyorum benli bir bakış gözlerinde. Ve ben seni arıyorum, kaçıncı bu şehirde, bu saatlerde........

2. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Kaleminize sağlık.

Sayfayı Paylaş