1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bu sadece benİm hayalİm

Konusu 'ŞAİRLER / YAZARLAR' forumundadır ve sunucuyeri tarafından 11 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. sunucuyeri

sunucuyeri Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    BU SADECE BENİM HAYALİM

Yine güneş aynı yerden doğuyor.Nedense her sabah aynı şeyler.Kapalı perdeni araladığın zaman içeri öyle bir ışık giriyorki,
    etraf bir anda aydınlanıyor...

İşte böyle başladı bizim aşkımız,
    Hani neydi o güzel şarkımız,
    İkimiz bir fidanın güller açan dalıyız,
    Sen benimle, ben seninle bu hayatı yaşamalıyız.

Sen yanımda olduğun müddetçe her zaman aynı şeyleri görmeye razıyım, artık sana bağlıyım.
    Ve bir gün hatırlarsan tren istasyonunda yürüyordun ve neye yürüdüğünü bilmiyordun, sanki uzun zamandır birini arıyormuş,
    bulamamış ve ümidini kesmişsin gibi dizleri üzerinde yarı çökük vaziyette yürüyordun ve ben hep seni izliyordum.
    Ama bizim aşkımız film gibi değildi işte başkaydı, hani derler ya anlatılmaz yaşanır.

Birlikte yaşlanmayı planlıyorduk seninle ama bunun olmayacağını biliyorduk, çünkü biz bu aşkla genç kalacağımızı ümit
    ediyorduk ve olduda.Bizim aşkımız öyleydiki, işte ben bunu sana anlatamıyordum, tıpkı sana kendimi anlatmaya çalıştığım
    gibi. Ne çabalarla seni elde etmiştim ama.
    Sahilde yürüyorduk; bazan denizin kıyısına girip geri çıkıyorduk, kumsala yazdığımız yazılar dalga tarafından sürekli
    siliniyordu. Ve sen buna çok kızıyordun, ama unutuğun birşey var, ben seni kalbime yazdım ve ölüm dalgası dahi silemeyecek.
    Çünkü biz birlikte ölmeyi planlıyorduk.
    Evet işte, en acı sahne; yine aynı sabah perdeyi araladığımda güneş aynı güzellikte etrafına ışık saçıyordu.
    Biliyormusun ben bu hayali güneşin ışığında çizdim, belliki uyduramamışım.Ama artık sevmeyeceğimin kanaatindeyim,
    çünkü yoruldum artık ve odamda tekim.İçime birden bir korku girdi ve ayaklarımdan başlayan sancı vucudumu kaplamak üzereydi
    yatağıma herzamanki gibi sırt üstü uzandım artık gözlerim dahi kapanmaya başladı.Ve birden kulağıma bir çığlık geldi ben
    artık iyice korkmuştum ellerimi, ayaklarımı, vucudumu hissetmiyordum ve tekrar gözümün önüne sen geldin ve senin öldüğün
    zaman ki söylediğin kelime kulağıma geldi."Bir gün ben seni çağıracağım ve artık aşkımız sonsuz olacak ve eskisi gibi
    sahilde istasyonda değil yeşillikler arasında güzide bir yerde olacak." Arık ses iyice yükselmeye başladı, ben korkudan
    gözlerimi kapadım üzerimdeki ağırlık bir anda gitti ve ben bir cesaretle gözlerimi açtım, karşımda sen vardın ve bana yine
    o sözü hatırlattın.
    İşte bizim aşkımızda böyle olacak ama biz birlikte öleceğiz.Yada bu sadece benim hayalim...

2. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Yüreğinize sağlık.. Gerçekten çok çok güzel ..

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Özlemler, hayaller birer birer sönüyor maalesef. Kimbilir belki zamanı gelmemiştir. Kimbilir doğur insanın karşımıza çıkması için zaman gerekiyordur. Acısıyla tatlısıyla yine de yaşanmalı bu hayat... Her yaşanılan bişeyler katıyor insana aslında.

4. potito

potito Aktif

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    özlemler sönmesin hiç bir zamannn

Sayfayı Paylaş