1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bu sözler milletvekiline ait: Engellileri adam yerine koyduk

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mavi Gül tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    AKP'li vekillerin skandal açıklamalarına bir yenisi daha eklendi. AKP Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut, "Biz engellileri adam yerine koyduk" dedi. Akbulut, bu sözlerle yetinmeyerek, eskiden "bir an önce ölse de kurtulsak diye Allah'a yalvarılırdı, şimdi devletten 450-500 lira bakım ücreti alıyorlar" dedi.

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Müjgan Serkan Karagöz Mesleki ve Özel Eğitim Merkezi'nin açılış törenine katılan AKP Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut, hükümetinin engelliler için çıkardığı yasaları hatırlatarak, "2005 yılında çıkardığımız yasa ile biz engellileri insan yerine koyduk, adam yerine koyduk" dedi.

DHA'nın haberine göre, Akbulut, şöyle konuştu:

"Bu insanlar sokağa çıkamıyorlardı, evlerde saklanıyorlardı. Anneleri babaları bu insanları sokağa çıkarmaya sıkılıyordu, utanıyordu. Ama hükümetimizin 2005 yılında çıkardığı yasa ile biz engellileri insan yerine koyduk, adam yerine koyduk. Bazıları 'eskiden evimizdeki engelli, yatalaklar bir an önce ölse de kurtulsak diye Allah'a yalvarırdık' diyordu. Şimdi 'aman ölmesin, evimizin bereketi bu. Ben onun yüzünden devletten 450-500 lira bakım ücreti alıyorum, aman ona bir şey olmasın diye bakıyoruz' diyorlar. İşte zihniyet değişikliği bu."

2. felsefe_mi

felsefe_mi ...!... Özel üye

Beğenileri:
    416
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    40 ÇTL
    Doğru demiş sayın milletvekilim :P Halkta onu adam yerine koyup seçmiş. Yazık!!

3. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.785
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    387 ÇTL
    asıl değişmesi gereken zihniyet değişmemiş ki cümleye bak...

4. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Ceplerinden beş kuruş çıkmadığı halde birde halkın sırtından ceplerini dolduran adamların pişkin laflarına ayar oluyorum biri çıkar 800TL büyük para peynir ekmek fiyatı belli der. biri çıkar engelliler sayemizde adam oldular der.. Sanki sadaka dağıtıyorlar.. Devletin vergilerini kendi öz malları bilip halkından sakınan kirli siyasetçiler..

Sayfayı Paylaş