Magazin Bu Tarz Benim'de Nur Bozar Şoku!

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör

Bu Tarz Benim'in 15 Kasım akşamı yayınlanan son bölümüne yarışmanın favori ismi Nur Bozar'ın yarışmadan ayrılma kararı damga vurdu ve Bozar, jurinin çoğunluğunun ismini yazmasıyla elendi.

"ELENMEK İSTİYORUM"

Yaşanan kavgalara daha fazla dayanamadığını söyleyen Nur Bozar, kritik bir haftada yarışmaya hazırlanmadan çıktı. Nur "En az puanı alıp elenmek istiyorum" dedi.

Nur Yerlitaş'ın pes etme uyarısına karşın Bozar, "Yarışmaya olan inancımı kaybettim. Bu yarışmaya gelme istediğim kalmadı." ifadelerini kullandı.

NİHAT DOĞAN SIFIR VERDİ

Nur Bozar'ın ayrılma isteğine karşın Nur Yerlitaş ve Uğurkan Erez, Nur'a 3'er puan verdi. Kemal Doğulu ile Ivana Sert de Nur Bozar'a 1'er puan verdi. Nihat Doğan ise Nur Bozar'a 'sıfır puan' verdi.

DOĞULU'YA SERT ÇIKTI

Jüri üyelerinden Kemal Doğulu'nun Nur Bozar'a 'Teklif aldın gidiyorsun' imaları ise Nur'u sinirlendirdi. Bozar, bu ifadelere karşılık Doğulu'ya, "İmada bulunuyorsunuz. Yorumunuz gereksiz." şeklinde sert bir cevap verdi.

ÖYKÜ SERTER AĞLADI

Nur Bozar'ı kararı ile ilgili ağır dille eleştiren Nihat Doğan'ın sözleri Öykü Serter'i de ağlattı.

İKİZLER Mİ NUR BOZAR MI ELENDİ?

Bu Tarz Benim eleme gecesinde son ikiye İkizler ve Nur Bozar kaldı. Bu Tarz Benim'den Nur Bozar elendi.

Takım
GALATASARAY
Nihat Doğan'ın hızı alamadığı anlardan biriydi... Kimleri sanatçı yapıyosun be hayat ? :D

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Nihat Doğan'ın hızı alamadığı anlardan biriydi... Kimleri sanatçı yapıyosun be hayat ? :D
bu gibi alt yapısı olmayan ,notaları öğrenmek için dizlerini dövmeyen insanlalara sanatçı demek bu işi gerçekten yapan değerli sanatçılara büyük haksızlık olur

Takım
GALATASARAY
Kızın sabrına hayran kaldım gerçekten söyledikleri karşısında dik duruşu bayanlar adına +1 demek benim gözümde ;-)