1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Bu Tarz Benim'deki kıskançlık krizi yüzünden ilişkileri bitti

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Aşk tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Aşk
    Hasta

Aşk -A'şk- Özel üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    1.580
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Dünya
    Banka:
    218 ÇTL
    Geçtiğimiz günlerde, Show TV'de ekrana gelen Bu Tarz Benim adlı moda yarışmasında yarışan Aygün Aydın, erkek arkadaşından evlenme teklifi almış ve stüdyoda duygusal anlar yaşanmıştı. Sonrasında ise Orkun'un, Aygün'ü yarışmadaki partnerinden kıskanması yüzünden araları bozulan sevgililer, olan biteni yine canlı yayında anlattı.

Bu Tarz Benim yarışmasına erkek yarışmacıların dahil olmasının ardından canlı yayında evlenme teklif ettiği Aygün ile araları bozulan Orkun yaşananların perde arkasını canlı yayında anlattı.

Stüdyoya telefonla bağlanan Orkun, Aygün'ü kıskandığını ve O'nun haketmediği bir tepki verdiği kabul ederek özür diledi. Ayrıldıklarını programdan öğrendiğini söyleyen ve Aygün'e karşı asla bir güven problemi duymadığını belirten Orkun'a, Aygün'ün cevabı çok sert oldu.

Küçük bir olay yüzünden böyle büyük bir tepkiyle karşılaşmayı beklemediğini ve Orkun'un bencilce davrandığını söyleyen Aygün erkek arkadaşını asla affetmeyeceğini söyledi. Aygün bir ara Ebru Akel'in araya girme isteğini "Bir dakika" diye kesti. Bu duruma sinirlendiği belli olan Ebru Akel'in yüzü düştü.

Geçtiğimiz hafta Aygün Aydın'ın erkek arkadaşı sürpriz yaparak yayında evlenme teklifi etmişdi.
    -Alıntı-dır-

Sayfayı Paylaş