1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bu vücudu yapmanın bedeli aylık 2 bin TL

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 18 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Esin Övet yazdı...

[​IMG]ARTIK erkekler de kadınlar kadar kendilerine bakıyor. Hatta bana kalırsa erkekler daha bakımlı. Yediklerine içtiklerine inanılmaz dikkat ediyorlar. Hele bazı tipler var ki, hangi rejimi sorsanız biliyorlar. Sizi bilmiyorum ama bence çok sıkıcı bir erkek modeli. Neyse Kıvanç Tatlıtuğ da bu sıkı diyetleri yapan isimlerden. Ama onun durumu farklı. O yeni sezonda başlayacak dizi için hazırlıkta. Buğra Gülsoy ile aynı dizide iki kardeşi canlandıracak olan Kıvanç Tatlıtuğ, iki ay önce özel bir diyetisyen yardımıyla diyet yapmaya başlamış. Ayda 2 bin TL ödeyerek diyetisyen ne diyorsa onu yemiş, nasıl yapması gerekiyorsa öyle spor yapmış. Yani son zamanlarda sergilediği kaslı vücudu böyle bir disiplin sonucu ortaya çıkmış.

2. İki nokta

İki nokta Üstat

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Hayy'dan..
    Banka:
    1 ÇTL
    Bende tam 4 kilo verdim bu tatil boyunca..:hey

Sayfayı Paylaş