Bugün halet-i ruhiyeniz nasıl?

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1


Hiçbirimizin birgünü birgününe uymayabilir. Hava şartları, iş, ev, arkadaşlar, sevgili ya da ailemiz hepsiyle olan ilişkilerimiz günlük ruh halimizin gidişatını etkiler. İkili diyaloglar sonrasında farkında olarak ya da olmadan sinirleniriz, mutlu oluruz ya da kızarız.

BURAYA TIKLA.

 

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#2


Suçlu

Bir sebepten kendinizi suçlu hissediyorsunuz. Kısmen sorumluluğunuz olan ama isteseniz de süreci değiştiremeyeceğiniz bir şeyler olmuş. Kimseye itiraf edemeseniz hatta insanlar olaylardaki payınızı yüzünüze vurduklarında kendinizi savunsanız da içten içe bu histen nasıl kurtulacağınızı bilemiyorsunuz. İtiraf etmeyi, konumunuzu, duygularınızı samimiyetle açıklamayı deneyin, gerekiyorsa ilgili kişlerden özür dileyin. Göreceksiniz çok rahatlatıcı olacak.

 

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
Katılım
24 Arl 2011
Mesajlar
7,525
Beğeniler
1,564
#3
Uçarı
Mutlu, hem nasıl mutlusunuz. Bir şeyler içinizi kıpır kıpır hale getirmiş. Neşeniz yüzünüzden okunuyor. Her yola gider, her tecrübeyi denersiniz bu halde. Cesaretiniz artmış, adrenalin seviyeniz yükselmiş. Yeni aşık olmuş ya da bir yarışı kazanmış gibisiniz. Gerisinin geleceğini de biliyor, gelecek bir an önce gelsin diye sabırsızlanıyorsunuz. Kötü haber, bunlar geçici. O yüzden bırakın geciksin gelecek, siz anın tadını çıkartın.

fazla attın be link:):)
 

Benzer konular

Top