1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bugün sensizliğimin kaçıncı günüdür?

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve ...SAKLI CeNNeT__ tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. ...SAKLI CeNNeT__

...SAKLI CeNNeT__ ♥ Pєяναηє Döηєя Aşk ♥

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    4.980
    Yer:
    ♥ Bєη Hєp Sєηdєyim ♥
    Banka:
    110 ÇTL

bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum.
    akşam
    bütün esmerliğiyle çökünce kentin üstüne, kaldırımlardaki ayak sesindir. herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil!

kimselere soramaz oldum seni. neredesin sevgili!.. kiminlesin? sormalara
    gücüm yok benim. aynalara yüzüm yok. aslında, geçmişe ilişkin her şeyi unutmak vardı, anılarda sen olmasan. saçlarıma sinen kokun olmasa. yüzün olmasa kendimi bir bulup bir yitirdiğim. sesin olmasa, duyduğumda bütün duygularımı mühürleyen. unutmak vardı, anlamıyorsun, seni bu kadar sevmesem...

yazık, ne çok değiştik ikimiz de. sen sevgili
    sıcaklığını yabancı tenlerde arıyorsun; ben yanında bayramlığına sarılan çocuklar gibiyken, şimdi yaşama ilişkin hiçbir şey düşünemez olmuşsam... söyle sevgili, hangi aşk masalıydı kandıran ikimizi?

sana ah etmem, tanırsın beni. ama tanrı'nın
    gücüne gidecek, korkum bu. bilinmedik zamanlarda apansız daldığında beni anımsayacaksın. en son gördüğünde nasılsam, öyle anımsayacaksın. tanımsız korkular bölecek uykunu. unutamayacaksın.

bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum.
    akşam bütün esmerliğiyle çökünce kentin üstüne, kaldırımlardaki ayak sesindir. herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil.

gel, son kez gör beni, artık tanıyamazsın. bir
    zamanlar
    bakmalara kıyamadığın gözlerime bak, belki yalnızca onları koruyabildim, hepsi bu.

gel de gör beni, yanımdan ayrılma. cansız kalırsam kollarında, darılma.

ALINTI..

Sayfayı Paylaş