1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bugunku konumuz Sigara

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Hazangülü tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Bugunki konumuz sigara Ben anlamiyorum gizli gizli sigara icen bayanlari bunlar sigarayi gizli icince esleri aileri anlamiyormu ? cok merak ediyorum sigarayi dip de delikte yada vc gibi yerleri kullanmak cokmu dogru ??

2. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Anlıyorlardırda ses etmiyorlardır..içmeyene sigaranın kokusu öyle bi kokarki anlamaması mümkün değil..

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Oralarda içmek farklı bir tat veriyormuş içenler öyle diyor :P

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Dün bir resturantta wc ye cocuk göturdum orasi vc likten cikmis sanki soba tütuyor hanimlar kusura bakmayin galiba ben yanlis geldim deyince ordan biri neden burasi wc ama dumandan gecilmiyor deyince kimsede birsey diyemedi bir an orasi bosald i :)) arkamda kimbilsin ne kadar küfür ettiler :)))

5. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Böyle başkasının sağlığını düşünmeyen insan arkadan ne söylerse söylesin onundur zaten boşver yeşim.Banada çok garip gelir.Neden gizli saklı içiliyor.Madem utanıyorsun içme kardeşim.Benide rahatsız etme bari.

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    ve bence gizli sakli sigara degil ne olursa olsun yapilan birsey cocuklara,da yansiyor herzaman cocuklardan kaciramiyon bu imkansiz ayni seyi onlarda uyguluyor bunlari biz cok yasiyoz ve göruyoruz ilerde bu tur gizlilikler onlari yalan konusmaya yönlendiliyor otomotikmen

7. zeka küpü

zeka küpü Katılımcı

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenciim :)
    Yer:
    eReĞL!
    Banka:
    1 ÇTL
    Benim de en rahatsız olduğum konulardan biri.. Öğrenciyim ve yurtta kalıyorum ama yöneticilerin ilgisizliği yüzünden birçok kurala uyulmuyor bunlardan biri de sigara tabii.. herkesin ortak kullandığı bölümler var örn, mutfak ama yasak olduğu halde mutfağa kokudan giremediğim için kullanamıyorum. Aşırı rahatsız olurum nefes bile alamam.Yapmadığım rezillik, söylemediğim söz kalmadı anlayana.. 'zıkkım iç' diyorum, içtiğim zaten zıkkım diyor bunu diyen birine daha ne denir ki.. Bunu bildiği halde insan nasıl içer bunu bilemiyorum bu kadar tiryakiliği aklım almıyor, Allah böyle bağımlılıklardan kurtarsın başka diyecek bişeyim kalmadı..

Sayfayı Paylaş