1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

"Bülent Ersoy mağara canavarı gibi!"

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve arzum tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    "Bülent Ersoy mağara canavarı gibi!"
    Okan Bayülgen, Bülent Ersoy'u programına konuk etmek istediğini ancak kendisinden korktuğunu söyledi. Ersoy üzerine esprili ifadeler kullanan Bayülgen, onu, 'mağara canavarı'na benzetti. Kanal D'de ekrana gelen 'Disko Kralı' programının konuklarından birisi de Kenan Işık idi. Önceki yıllarda Kenan Işık'ın sunduğu 'Kim 500 Milyar İster' isimli yarışmadan bir bölüm ekrana getiren Bayülgen, Bülent Ersoy ve bazı ünlülerin katıldığı yarışma görüntülerinden sonra şöyle konuştu:
    Hakkı abi (Devrim), Bülent Hanım'ı bir gün programa alalım mı? Ben kendisinden korktuğum için hiç teklif götürmüyorum." Bülent Ersoy ile telefonla bir kaç kez konuştuğunu belirten Bayülgen, "Beni çok az aramıştır. Bir iki kere aradı. Yani ben bayağı bi o gün çıkamadım evden yani, o telefon açmış olduğu için. Çok uzun sürdü" dedi. Bülent Ersoy üzerine yorumlarda da bulunmayı ihmal etmeyen ünlü şovmen, "Bülent Ersoy bana başka bir uygarlığın kraliçesi filan gibi geliyor. Geçmiş çağlarda filan... Çünkü o sahneye çıkarken uzun uzun elbiseler böyle müthiş dökümlü mökümlü... Bitmeyecekmiş gibi geliyor. Yani bir tür 'mağara canavarı' gibi geliyor dışarıdan. Ben açıkcası korkuyorum" diyerek esprili ifadeler kullandı. Bakalım Okan Bayülgen'in ekranlardan gönderdiği bu dolaylı mesaj Bülent Ersoy'a ulaşacak mı?

2. corelia

corelia Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    6 ÇTL
    bence pek yanılmış sayılmaz hani :)

3. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    resimde de çok komik yaa töbe töbe insanlar değişime uğriyim derken ne garip ve ne komik duruma düştüklerini farkına varmıyolar Yaratan rabbim ne güzel yaratmış biz insanları.

4. zemheri

zemheri Usta

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    öğrenci
    Banka:
    6 ÇTL
    Okan da sivri dilli falan ama bazen de yerine oturuyo hani...zorla kötü söyletiyolar insana işte bu gibi..:)

5. YounG_MaN

YounG_MaN Usta

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ben onu görünce terorist zannedip vurasım geliyor

Sayfayı Paylaş