1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Bulunduğunuz şehirdeki üniversiteye gitmek istermiydiniz?

Konusu 'Anketlerimiz !' forumundadır ve iLk_NuR tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

?

bulunduğunuz şehirdeki üniversiteye gitmek istermiydiniz

1. hayır kesinlikle

oy sayısı 1
    25,0%
  2. şartlar uygunsa olabilir

oy sayısı 1
    25,0%
  3. ailemden ayrılamam

oy sayısı 1
    25,0%
  4. bana üniversite demeyin:)

oy sayısı 1
    25,0%
  1. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    Bulunduğuz şehirdeki bi üniversiteye gitmek istermiydiniz?

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Bana üniversite demeyin dedim :) Yeter okudum ben okuyacağım kadar, gençlerin yolu açık olsun :)

3. gülüşüm

gülüşüm Usta

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Sahiii.. Nerden?
    Banka:
    39 ÇTL
    gittim bile.. liseye devam ediyormuşsun gibi hissediyorsun kendini :) ailenin yanında olmak hem güzel bazen zor.. yemek yapmayı hiç öğrenemiyorsun mesela :) erken hayata atılmak, öğrenmek adına başka sehirde okumak faydalıdır diye düşünüyorum şimdi ama zoru seven insanlar için tabi.. bide yaşayana sormak gerek bunu..
    zor işte..

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ya aslında bu yemek yapmayı öğrenme işi kişiden kişiye değişiyor sanırım :P Senelerce dışarda okudum ve hala ailemden ayrıyım, o ilgi ve yetenek meselesi :) Üniversitede de hiç yemek yapmazdım hala da hoşlanmıyorum. Ancak ilerde mecbur kaldığımda yaparım herhalde :)

Ama şu da bir gerçek söylediğin gibi ailenden ayrı kalınca insanın ayakları daha sağlam basıyor yere. Daha doğrusu bastırıyorlar :) Önceleri biraz zor oluyor tabi hayata alışmak ama sonrasında da daha yıkılmaz daha güçlü oluyorsun ;)

İşin özü herşeyin bir getirisi, bir götürüsü var. Herkes kendi kıstaslarına göre değerlendirmesini yapıp hayatını yönlendirmeli ;)

5. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Eğer gidecek olsaydım yaşadığım yerde gitmek istemezdim.
    Babam hocalara derslerimi sormaya falan gelirdi bu çocuğu düzgün okutun derdi:)
    Aileden ve evden uzak biyerde daha keyifli olurdu daha özgür olurdu.

6. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    üniversite hııııım güzel bir şey. hayatımdaki ilklerin olduğu zamanlar üniveriste çok güzeldi. ama bi daha yaşamak istermisniz derseniz o günleri? yok derim o güzellikler o anlarda daha güzel bırak orada kalsın.hiç bir gencin ailesinin yannda üniv okuma taraftarı değilim. kişilerle olan ilişkileri anlamada yeteneklerini geliştirmede bu gerekli. dışarda okumak ve yaşamak gerekli ve insanı daha bir adam yapıyor büyük sorunlar artık küçülüyor... çünkü daha büyük sorunlar geliyor onlara hazırlık açısından dışarda okumak gerekli kısacası...

7. e-PaCk

e-PaCk Forum Gururu

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    1.880
    Banka:
    331 ÇTL
    asla katiyyen mümkanatı yok :P
    annem yanıma 2 hafta geldiğinde anlıyorum ankarada kalmamakla ne muhteşem bir seçim yaptığımı:)

8. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.773
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    370 ÇTL
    ailemden ayrıda okudum birlikte de okuyorum...ikiside güzel ikisininde +'ları ve-'leri var bence her ikisinide yaşamak gerekiyor..

Sayfayı Paylaş