1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Buna Da Bir Bakın !!

Konusu 'Aşk' forumundadır ve ShadoW tarafından 29 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. ShadoW

ShadoW Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    Oggrhenjhee
    Yer:
    CeNNeTTe...
    Banka:
    0 ÇTL
    Seni Göklere Yazdim
    Bulutlar Sildi
    Seni Toprağa Yazdim
    Rüzgarlar Silindi
    Seni Kumsallara Yazdim
    Dalgalar Sildi
    Seni Kalbime Yazdim
    Kimse Silmeye
    Cesaret Edemedi.

Gözlerin Nehir
    Kipriklerin Köprü Olsa
    Tam Ortasindan Geçerken
    Ipler Kopsa
    Yanaklarindan Sürülüp Düşsem
    Dudaklarina
    Alip Beni öper Misin?

Bekleseydin Sana ömrümü
    Verecektim
    Bilseydin
    Seni Sevdiğimi Haykiracaktim
    Bekleseydin
    Senin Için ölecektim
    Keşke Bilseydin.

Canim Sikiliyorcanim Yanimda Yok Diye Canimi Düşünüyorum O Canini Düşünüyormu Diye Caniminda Cani Sikiliyormu Cani Yaninda Yok Diye…!

Ben Dostlarimi Ne Kalbimle Severim Nede Aklimla…!olurya Kalp Durur,akil Unutur.sadece Ruhumla Severim O Ne Durur Nede Unutur…

Seni Oldugun Gibi Seni Bildiğim Gibi Seni Sen Gibi Seni Yar Gibi Seni Can Gibi Cana Can Veren Kan Gibi ömrümce Sevecegim Bitanem..

Bizim Dostan Bekledigimiz Ne Pahali Bir çiçek,nede Süslü Kagitlarla Hazirlanmiş Bir Paket.bizim Dostan Bekledigimiz Paylaştikça çoğalan Kocaman Bir Yürek..

….ne Aşk
    ….ne Sevgi
    ….ne ölüm
    ….ne Umut
    ….ne Hasret
    ….ne Gurbet
    Bana Hiçbirşey Sensizlik Kadar Aci Vermiyor

Sen Hayata Ne Verirsen Hayat Sana Senin Verdigini Geri Verir Ben Hayata Ne Verdim Bilmiyorum Ama Hayat Bana Herşeyden Degerli Olan Senin Gibi Sevgi Dolu Birini Verdi

Bir Umut Var Dir Hiç Tükenmyecek Bir Hasret Vardir çekilmeyecek Birde ölüm Vardir Birgün Elbet Gelecek Ama Sana Olan Aşkim Ne Bitecek Nede ölecek..

Hüzünlü Bir Sonbahar Akşami Buruk Bir Yağmur Tanesi Olsam Saçinin Teline Düşsem Ve Usulca Süzülsem Yüregine Dogru Akmak Istersem Beni Yüregine Alirniydin…

Sayfayı Paylaş