Magazin Burak Yılmaz İkoncanın Peşinde

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,842
Beğeniler
6,505
Şehir
Seattle.
#1Futbol yaşantısının yanı sıra gece hayatı ile de ünlenen Burak Yılmaz'ın 3 yıldır Eda Taşpınar'ın peşinde olduğu söyleniyor. İddiaya göre Yılmaz, ikoncana mesajlar atıp Taşpınar'ı sürekli takip ediyor!

Takvim'in haberine göre; Galatasaraylı ünlü futbolcu Burak Yılmaz, soyadının hakkını veriyor! Futbol kariyeri kadar özel hayatıyla da konuşulan Yılmaz'ın 3 yıldır azimle Eda Taşpınar'ın peşinde koştuğu konuşuluyor. Dedikodulara göre; Burak Yılmaz, ilk kez 2009'da ikoncana ilgisini belli etti. O dönem Nurettin Hasman'la birlikte olan Eda Taşpınar, Yılmaz'ı umursamadı.

İNADI İNAT BURAK!

İnadından vazgeçmeyen futbolcu, ikoncanın Hasman'dan ayrılıp Bora Kozanoğlu ile aşk yaşaması ile yine hüsrana uğradı. Eda Taşpınar ile Kozanoğlu ayrılınca; Burak Yılmaz yine ortaya çıktı. İddiaya göre; ünlü futbolcu cep telefonundan mesaj attığı ikoncanı her yerde de takip ediyor.

YANINA OTURUYOR!

Sosyetik güzelin Çeşme ve İstanbul'daki uğrak yerlerini bilen Burak Yılmaz; iddialara göre ikoncanın sürekli yan masasına oturup kendini belli etmek için yüksek sesle konuşuyor!

NİŞANLISI TARAFINDAN KINA GECESİNDE TERK EDİLMİŞTİ

Eda Taşpınar'dan bir türlü olumlu yanıt alamayan Burak Yılmaz, yıllar önce de nişanlısı tarafından kına gecesinde terk edilmişti.
 

Benzer konular

Top