Burası TÜRKİYE, kürdiye Değil

wien06

V.I.P
V.I.P
Katılım
30 Ags 2007
Mesajlar
6,184
Beğeniler
155
Yaş
49
Şehir
Viyana
#1
Türk - Kürt Kardeşliği !

Türk Milleti şuanlık tepkisiz görünüyorsa bu devletimize saygı ve TÜRKİYE'min doğruyu yapacağını beklediğimizdendir.

Türk tarihinde yüzlerce kez gördüğümüz Kürtlerin kalkışma hareketleri 21. yüzyılda son sürat devam ediyor.

PKK ile Kürtleri aynı kefeye koymayın diye ısrarla birileri bizi uyutmaya çalışıyor.

Bir an için haklı olduklarını düşünelim, PKK ile Kürt halkı aynı kefede değil diyelim. Uzun zaman, Türk halkı bu ayrımı çok net bir şekilde yaptı. Devletine bağlı görünen Kürtleri PKK dan ayrı tuttu..

Peki ne oldu? PKK ayrı Kürt halkı ayrıysa, şehirlerdeki bu kalkışmaları yapanlar hangi etnik kökene mensuplar? Zırt pırt isim değiştirerek terörist kimliğini gizlemeye çalışan dehap, hadep şimdi de DTP'ye kimler oy veriyor? Kürtlerin nüfus oranı kadar oya sahip olduklarının farkında değilmisiniz?

Binlerce çoluk çocuk, kadın, erkek ellerinde molotof kokteyleri, ön saflarda..arka saflarda ise silahlı yüzlerini gizleyen teroristler!

Bunlarıda mı görmüyorsunuz?

Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde, her Avrupa ülkesinde olduğu kadar azınlık haklarına sahip olan Kürtler hala ne istiyorlar?

Demokratik haklar alındıkça, hala demokrasi istiyoruz diyerek, bulundukları şehirleri yakıp yıkan bu insan müsvetteleri, kendilerini PKK'lı olarak mı adlandırıyorlar, yoksa Kürt olarak mı?

Samimi olduğunu düşünmek istediğimiz bir çok Kürt iş adamı veya aydın(!) sokakları yakıp yıkanlara el altından verdikleri desteklerde ortadayken, biz hala PKK ile Kürt halkını ayrımı tutalım?

Uzun zamandır mazlum rolünde, bütün dünyayı sömürerek Kürt ırkçılığını güçlendiren bu politikalara hala "ayrımcılık yapmayın" söylemleriyle devam edilmesinden kimlerin kazançlı çıktığı ortada değil mi?

Son iki yıldır Türkiye genelinde suç oranı üç katına çıkmış, kapkaç, gasp, cinayet, uyuşturucu okul önlerinde rahatça satılır hale gelmiş.. Herkes PKK'nın şehirlerde mafyalaştığının farkında değil mi?

Şehirleri planlı ve programlı bir şekilde yaşanmaz hale getirenler güneydoğudan gelmiyor mu?

Artık gerçekleri görmenin ve söylemenin zamanı gelmedi mi?

Ayrımcılığın dik alasını yapanlar: siz bizden değilsiniz, siz bizim kardeşimiz değilsiniz diyenlere hala siz bizim kardeşimizsiniz diye ısrar etmekle kazanan tarafın kim olduğu belli olmuyor mu?

Güzel vatanımızı yaşanmaz hale getiren bu politikaların artık kokuştuğunu göremeyenler gibi, hainlik içinde misiniz yoksa rehavete mi kapıldınız?

Türk Milleti şuanlık tepkisiz görünüyorsa bu devletimize saygı ve TÜRKİYE'min doğruyu yapacağını beklediğimizdendir.

Israrla, terörle mücadele eden kolluk kuvvetlerimizin planlı şekilde yıpratılmasını seyreden ve yine ısrarla terör yasasını çıkartmayanların ellerinde şehitlerimizin kanı yok mu?

Türk-Kürt KARDEŞTİR BUNU BOZAN KALLEŞTİR.

Diyerek bugünlere geldik.Kimin kalleş olduğu belli değil mi ?
 
Top