1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Burçlar Arasında En İyi Sevgililerin Yengeç Burcundan Çıkmasının 6 Sebebi!

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve AybüKe tarafından 13 Mart 2018 başlatılmıştır.

 1. AybüKe

  AybüKe Kahpelik Son Moda Özel üye

  Katılım:
  8 Ocak 2018
  Mesajlar:
  862
  Beğenileri:
  625
  Ödül Puanları:
  2.330
  Cinsiyet:
  Kadın
  Meslek:
  Boş Gezenin Boş Kalfası
  Yer:
  Antalya
  Banka:
  6.379 ÇTL
  Eğer kendinizi bir yengeçle romantik bir ilişki içinde bulduysanız, aşık olmadan önce bazı şeyleri bilmelisiniz. Basitçe bahsedecek olursak; kararlı bir yapı, büyük bir kalp, iyi bir mizah anlayışına sahiptirler.

  1. Çok derindirler.
  [​IMG]

  Yengeçler en derin kişiliğe sahip olma eğilimindedir, zekaları ve dünya görüşleri aşırı derecede geniştir. Gün boyunca öğrendikleri tüm bilgileri kendi belleklerine daha sonra kullanmak üzere işleyebilirler. Daha önce hiç bulunmadığınız yerlere götürebilirler. Yengeçle beraberseniz zihninizi aktif tutmalısınız.

  2. İçgüdüsel olarak liderdirler.
  [​IMG]

  Yengeç olarak doğan insanlar doğumundan itibaren içgüdüsel olarak liderlik vasıfları vardır, sadece bildiklerini söylerler. Büyük sorunları halletme konusunda yeteneklidirler.İnsanlar çaresizlik, kaybolmuşluk ve belirsizlik hissederken bir yengece bakarlar, çünkü onların sadece etraflarında olmayı severler.

  3. Düzenli olarak yalnız kalmaya ihtiyaçları olur.
  [​IMG]

  Size yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu söylediklerinde izin vermelisiniz. Bu an onlar için gerçekten çok önemlidir. İstedikleri yalnızlığa kavuşamadıkları zaman normalde olduğu kadar istekli ve dışa dönük olmayı yitirirler. Gelecekte yapacakları şeyleri işlemek ve düşünmek için zamana ihtiyaçları vardır.

  4. Aşırı derecede hayalperestlerdir.
  [​IMG]

  İnanılmaz bir hayal dünyasına sahiptirler. Yaratıcılıklarının sınırı yoktur, düşündükleri şeylerle birlikte sizi de içinde yer aldıkları projeye çekebilirler. Onların yetenekleri için egzersiz olacaksa, iyi bir mücadeleyi severler ve bu diğerlerine kendisinin neler yapabildiğini göstermek için güzel bir fırsattır.

  5. Duygularını saklarlar.
  [​IMG]

  Bir yengeçle buluşacaksanız bu bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri. Birini incitebileceklerini hissettiklerinde duygularını saklamaya eğilimlidirler. Aşırı derecede empati kurarlar. Bazen her şeyi bir kenara bırakıp sadece sevdiklerini iyi olup olmadığını düşünürler. Her şey hakkında onlarla iletişim kurabilirsiniz ve yaptıklarınız için size minnettar olacaklar.

  6. Gerçek bir aşıktırlar.
  [​IMG]

  Daha önce hiç tanışmadığınız bir yengeci bulduğunuzda onun “sevme” eylemini en iyi gerçekleştirenlerden biri olduğunu görebilirsiniz. Duygusal anlamda derin bir anlayışa sahiptirler. Bazen sizi sizden daha iyi bilebilirler. Her zaman düşünceli davranırlar, her zaman sevgilerini düşünürler ve sadece eğlendirebilmek için sizi şaşırtmanın küçük yollarını ararlar. Aşkın çok karmaşık bir duygu olduğunu bilirler ama sizinle bunu keşfetmeye çok istekliler.
   
  TeBeSSüm bunu beğendi.
 2. TeBeSSüm

  TeBeSSüm Pamuk Prenses ツ Süper Moderatör

  Katılım:
  19 Eylül 2006
  Mesajlar:
  3.347
  Beğenileri:
  3.367
  Ödül Puanları:
  9.080
  Cinsiyet:
  Kadın
  Banka:
  670 ÇTL
  Aynende oyleyiz :)
   
  AybüKe bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş