Burçlar Hakkında 3

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,837
Beğeniler
6,493
Şehir
Seattle.
#1

KOÇ: Bu aralar iyilik meleği olup çıktın başımıza. Başına bu iyiliklerden bir şey gelirse hiç şaşırma.

BOĞA: Bu aralar oldukça gerginsin, anlamsız olaylar canını sıkmaya başlamış. Bence derin bir nefes al çöpe at ve kurtul dertlerinden.

İKİZLER: Denin bu olayları önceden hissetme ve ona göre tavır alma durumlarına hayranım. Kimseye eyvallahın olmasın.

YENGEÇ: Yardımlaşma adına en iyisi sensin. Sadece bu aralar biraz duygularında kararsızlık yaşıyorsun. Yanlış kararlar vermemeye dikkat et.

ASLAN: Çevrendeki insanlar seni o kadar yormuş ve yıpratmış ki kendinizi 90 yaşında hissetmeye başlamışsın. Sen bu değilsin kendine gel.

BAŞAK: Senin bu aceleci tavırların hep başına bela açıyor. neyse ki hep başarılı birisin. Lüzumsuz insanlar canını sıkacak, boşvet onları.

TERAZİ: 40 kere söyledim aceleci davranma. Sabırlı davranmak senin olayın. Sabırlı davranırsan elde edemeyeceğin hiçbir şey yok.

AKREP: Yaratıcı biri olmanın yanında hırslı birisin ve bu hırsların seni hata yapmaya zorluyor. Yaratıcılığın seni iyi yerlere getirecek.

YAY: Arkadaş ve aile çevreniz bu aralar tüm yaşam enerjinizi emiyor. Bunları bir kenara atıp sadece kendine odaklanırsan mutlu olacaksın.

OĞLAK: İnsanların üzerinde süper bir enerji yaratıyorsun. o yüzden bu insanlar sana hayran. Yardım etme konusunda uzmansın, helal olsun.

KOVA: Senin bu iyimser ve uyumlu hallerin herkesin dikkatini çekiyor. Dikkat çekmekle kalmayıp bu hallerinle insanlar sana hayran kalıyor.

BALIK: Her şeyine engel olmaya çalışan insanlar var. seni kıskandıkları ve çekemedikleri için oluyor. İyiliğini değil kötülüğünü istiyorlar.


Alıntıdır.
 

Benzer konular

Top