1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Burçlar ve ihanet

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve yaren* tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Koç: Aldatma olayında affı yoktur, tahmin edemeyeceğniz bir intikam alır sonra Biletinizi oracıkta keser yol alırsınz hayatından !

Boğa : Aldatmadan sonra Ayr...ılık çok koyar epey kafayı takar ama ama O'na Göre Giden Kaybedendir. Affetmez.

İkizler : Herkesi kolaylıkla kandırabilirsinz ama zeki ikizleri asla, flört çapkınlık v.s dnemeyin,

Yengeç : Sevdiğni bir başkasıyla görmesin ikisinide canlı canlı toprağa gömer die tahmin ediyorum

Aslan : Aslan'ın kaybetmeye tahammülü yoktur Benimsin dediği mutlaka onun olacak ! Kimsenin aldatma gbi lüxü olamaz.hayatınızı cehenneme çevirir.

Başak : İstedğiniz kadar uğraşın ama Detaycı Başak'ları aldatmak çok zor, anında anlar nefes aldığınıza pişman eder

Terazi : Bu burcun insanı aldatılırmı be sanki daha iyisini bulacaklar

Akrep : Aklı olan, bu burcun insanını aldatmaz kincidir 50 yılda geçse unutmaz, affetmez.

Yay : Denemeye bile kalkmayın, anladığı an bittiğiniz an dır. İğne deliğine kaçsanız bulur sizi

Oğlak : Buda Kincidir. Aldatılmayı Bi ömür unutmaz bir gün değil her gün öldünüz demektir .

Kova : Aldatılmak onun için kabul edilemezdir, biletiniz kesilir, ömür boyu sizi yanlızlğa mahkum eder.

Balık : Aldatılma gbi bi durum karşısında hem size hemde kendinede zarar verir kaldıramaz o konuda en hassas burçlardan biridir.

2. yaren*
    Neşeli

yaren* Herşey olması gerektiği gibi ;) Özel üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
    Banka:
    416 ÇTL
    Koç: Aldatma olayında affı yoktur, tahmin edemeyeceğniz bir intikam alır sonra biletinizi oracıkta keser yol alırsınız hayatından..

Tıpkı beni anlatıyor :D

Sayfayı Paylaş