Burçlara göre sevgiliden ayrılma

Mc_ÖRGE

HalaMadrid
Katılım
15 Eyl 2009
Mesajlar
1,654
Beğeniler
84
Şehir
İzmir
#1
Koç : Her dedigini yapmaniz, size sahip oldugunu avucunda oldugunuzu düsündürmeniz, baskalariyla ilgilendiginizi fark ettirmeniz, kiskançliginiz, sahipleniciliginiz, bikmasi için yeterli.


Boga : Zor ayrilir: Seksüel isteksizliginiz, finansal güvensizlikleriniz, maddi kararlarinizin sık sık yanlis çikmasi, birikim saglamamaniz, çok harcamaniz , güvenlige dönük düsünememeniz ve davranamamaniz. Dogru ve dürüst olmayan tutumlariniz, ayrilmak istemesi için yeterli, gerekli ve önkosul..


Ikizler : Korumaci, sahiplenici ve kiskanç olmaniz yeterli. Bir dakikada unutur.


Yengeç :Kaçarsaniz kovalar, kovalarsaniz kaçar. Kovalamaniz, düs kirikligina ugratmaniz, incitmeniz, düsündügü gibi biri olmadiginizi belli etmeniz, elestirel, sefkatsiz, hirçin tavirlariniz O’nun kizginliklarini körükler ve aninda sogumus hisseder.


Aslan : Gururunu zedelemeniz, hatalarindan bahsetmeniz, elestirmeniz, desteklememeniz, ilgisizliginiz, takdir etmemeniz çekip gitmesine sebep olur ve bir daha da kolay kolay geri dönmez.


Basak : Dikkatli, özenli, akilli ve sevecen olmamaniz yeterli. Entelektüel birikiminiz ve kültürel yeterliliginiz de yoksa çok çabuk kaybedersiniz. Geri dönmez. Ancak kalbinizi de kirmaz.


Terazi : Modern, popüler, bakimli, saygin, olmamaniz yeterli. Nezaketini bozmamak için konusmadan terk edecektir.


Akrep : Kontrolü ya O’na birakmalisiniz yada elinizden bir saniye bile birakmamalisiniz. Kontrolü kaybetme duygusunu yasamasi ayrilmak ve sizi acilar içinde birakmak için yeterli.

Yay : Gezmekten hoslanmamaniz, baska kültürlere ilgi duymamaniz ve akilli biri olmadiginizi fark ettirmeniz yeterli. Buna ego katliamini da eklerseniz her zamanki hiziyla Yay uzaklasacaktir.


Oglak : En zor ayrilan burçtur eger sizi yeterince benimsemisse! Ailesi hakkinda olumsuz konusmalariniz, maddi güvenligini zora sokmaniz, isinde desteklememeniz, finansal konularda savruk ve düsüncesiz davranmaniz yeterli. Elbette hepsi bir arada olmak kosuluyla!


Kova : Istemediginizi belli etmeniz, söylemeniz veya hissettirmeniz yeterli. Bunlar yoksa kisitlamaniz, hesap sormaniz, müdahale etmeniz, arkadasliklarina karismaniz agir sözlerle terk edilmenize rahatlikla sebep olur.


Balik : Aldatmak için sebebe gereksinimi yoktur çünkü sebepleri her an degisebilir. Ayrilmak için de! Duygusal Dünyasini azcik sarsacak herhangi bir somut olay yeterlidir. Gerçek sebep kendi çikarina daha uygun bir durum yakalamis olmasidir!
 
Top