1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Burçların En Belirgin Özellikleri

Konusu 'Astroloji / Burçlar' forumundadır ve _nehir_ tarafından 29 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. _nehir_
    Avare

_nehir_ Schrödinger'in Kedisi ♕ Özel üye

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL

ZeyNoO, JosTeR ve YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. JosTeR
    Relax

JosTeR KAF SİN KAF ! Özel üye

Beğenileri:
    1.158
    Ödül Puanları:
    3.580
    Banka:
    445 ÇTL
    Guzel paylaşim olmuş teşekkurler :) uzun zamandir burçlarla ilgili birseyler okumuyordum :))

_nehir_ bunu beğendi.
  3. _nehir_
    Avare

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Valla ben de okumuyordum birkaç yıldır, genel kültürüm arttı :D

JosTeR bunu beğendi.
  4. kAşİf
    Cesur

kAşİf Düşünmek lazım.. Moderatör

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    eline sağlık sevgili @_nehir_ çok fazla inandığım bir konu olmasa bile özelliklere baktığında insan işine geleni evet işte aslında bende bu var diyebiliyor..:)

_nehir_ bunu beğendi.
  5. _nehir_
    Avare

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    İtiraf ediyorum, ben burçlara hiç inanmam. Ama burç muhabbeti yapmayı çok severim :P Karşındakine kendinden bahsetmesi için ortam yaratmış oluyorsun bir yerde. "Burcumun şu özelliğini aynen taşıyorum" falan dediğinde onla ilgili yeni bir şey öğrenebiliyorsun mesela. Burç işin bahanesi yani :D Bir de mesela kızlarla astroloji muhabbeti açılınca 3. evinde hangi gezegen var bilmem ne derken konu en az iki saat uzar, belki burda da öyle olur diye ummuştum aslında :P

JosTeR ve kAşİf bunu beğendi.
  6. kAşİf
    Cesur

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    yıldızların insan karakterine ve hatta günlük yaşantısına etkisi olduğunu biliyorum..hatta bir çok amerikan filminde kurt adam teması işlenir,ay dolunay olduğu dönem cinayetlerin arttığı doğrulanmış bir araştırmadır,yine ay dünyaya yaklaştığında med cezir oluşması sadece bir uydu olan ayın dünya üzerindeki görülen etkisidir..tüm okuduğum bu şeylere rağmen bende bu konuda fazlaca muallaktayım aslında çinde burçlar ve özellikleri çok başka avrupada çok başka,çok fazla birbiri ile örtüşmedikleri için bende soru işaretleri oluşturuyor,evet şunada katılıyorum bu konu ile insanlar kendilerini yada karakter özelliklerini bir kalıba koyabiliyor..örneğin ben akrep burcunda doğmuşum kıskanç hırslı duygusal ihtiraslı falan dendiğinde kendimde bunların baskın karakterde olduğunu düşünürüm..

_nehir_ bunu beğendi.
  7. _nehir_
    Avare

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Ben yaşamımıza veya karakterimize etkili olduğuna da inanmıyorum, hiçbir bilimsel dayanağı yok yazılanların.. Belki dediğiniz gibi okudukça biz gaza geliyoruz ya da burç yorumcuları bizim gazımıza geliyor yazarken :P

kAşİf bunu beğendi.
  8. kAşİf
    Cesur

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    bir insanın karakteri oluşurken sadece anne baba taraflarından gelen genlerlemi oluşuyor diyorsun..?

_nehir_ bunu beğendi.
  9. _nehir_
    Avare

Beğenileri:
    4.243
    Ödül Puanları:
    8.980
    Banka:
    827 ÇTL
    Değil tabii ki yaşadığımız çevre, olaylar, bilinçaltı bir sürü şey var ama gezegenlerin bu etkilerden biri olduğunu sanmıyorum. Bilgisayardan girseydim birkaç makale atardım ama telefondayım maalesef şu an ama siz de kurcalayabilirsiniz biraz netten. Bir ara tekrar tartışırız isterseniz :)

kAşİf bunu beğendi.
  10. kAşİf
    Cesur

Beğenileri:
    6.750
    Ödül Puanları:
    9.080
    Meslek:
    kaşif
    Banka:
    2.463 ÇTL
    bu konu sizinle paylaşana kadar derinlemesine izlediğim yada ilgilendiğim bir konu değildi doğrusu,muhakkak bakacağım..

_nehir_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş