1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Burcu Esmersoy'dan Kösem Sultan Çıkışı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL

Burcu Esmersoy, bu yıl 6'ncısı düzenlenen Forum Fashion Week kapsamında Denizli Forum Çamlık AVM'de hayranlarıyla buluştu. Bir dizi projesinde yer almak isteyip istememesi sorulan Burcu Esmersoy 'Yapımcıya sesleniyorum: Kösem Sultan'da oynarım. Duysunlar sesimi!" dedi.

"ALLAH SAHİBİNE BAĞIŞLASIN"

Beğendiğiniz oyuncular kim ve kiminle sinema filminde rol almak istersiniz?' sorusuna Esmersoy "Murat Boz'la yan yanayken çok iyi bir enerjimiz var. Murat Boz'la bir sinema filminde yer alabilirim. Ayrıca oyuncu olarak Kerem Bursin'i beğeniyorum. Allah sahibine bağışlasın."

"SATMAK İSTESEM SÜLALEME YETER"

Topuklu ayakkabılara olan düşkünlüğüyle bilinen ünlü sunucu 'Ayakkabıları çok seviyorum. Kaç çift olduğu sorusuna cevap veremem ama ileride satmak istesem sülaleme yeter.' diye konuştu.

"ŞİMDİ KAFASINI DUVARLARA VURUYORDUR"

Esmersoy, 'bugüne kadar reddedildiniz mi?' sorusuna "Genç kızlık dönemimde bir arkadaşıma aşıktım ve ona mektup yazdım. Ancak kendisi mektubuma cevap bile vermedi. Herhalde şimdi kafasını duvarlara vuruyordur.'

dderya ve kAşİf bunu beğendi.
  2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.771
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    4.918 ÇTL
    Bazı insanlara jeton sonradan düşer. Orada haklısın Burcu. Ayrıca role çok yakışır, çok güzel bir kadın bence.

dderya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş