1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Burcu Kara, Üzerinden Büyük Bir Yük Attı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.865
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.571 ÇTL

Yaklaşık bir yıl evli kaldığı Buğra Gülsoy'dan tek celsede boşanan Burcu Kara, önceki gün Kanyon'da kız arkadaşıyla yemek yerken görüntülendi.

Geçen ay 'Romantik Komedi 2' filmini çektiğini söyleyen oyuncu, "Benim için karışık bir yaz oldu. Ailemin yanına gidip geldim. Bu hafta 'Bir Dünya Tasarım' programım başlıyor. Tiyatroya devam edip etmeyeceğimizi konuşuyoruz. Çok iyiyim. Artık işlerime yoğunlaşmak istiyorum" dedi. Boşandıktan sonra mahkeme çıkışında "Bittiğine bu kadar sevineceğimi hiç tahmin etmezdim" diyen Kara, Gülsoy ile oturduğu evden taşınma hazırlığı yapıyor.

Sayfayı Paylaş