Bursa'da imajını temizleyecek!

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Bursaspor'un imza aşamasına geldiği Romaric'in menajeri David Garcia, “Sevilla'da şans onunla değildi. Ama Romaric için şimdi imaj temizleme zamanı” dedi

HTSPOR
Sevilla ile Bursaspor'un transferi için anlaşmaya vardığı N'Dri Romaric'in menajeri David Garcia, İspanyol basınına gelişmeleri değerlendirdi. Canal Sur Radyosu'nun canlı yayınına katılan Garcia, Romaric'in Türkiye'ye ‘imajını temizlemek ve yeni bir sayfa açmak için' gideceğini söyledi. Romaric'in Bursaspor'a transferinin sadece imzaya kaldığının altını çizen Garcia, “Werder Bremen ve Lille dışında Katar'dan ve Suudi Arabistan'dan da teklifler vardı. Ancak en iyi opsiyon olarak Bursaspor'u seçtik. Bursaspor bir önceki yılın Türkiye şampiyonu. Geçen sezonu da 3. sırada tamamladı. Hedefleri büyük bir takım” ifadelerini kullandı.

KOMPLE BİR OYUNCU

Romaric'in Türkiye'deki hedeflerini de değerlendiren oyuncununmenajeri şöyle devametti: Romaric, 3 yıl önce 8 milyon Euro gibi azımsanmayacak bir bonservis bedeliyle Sevilla'ya geldi. LeMans'ta müthiş bir sezon geçirmişti. Sevilla'ya gelen en komple oyunculardan biriydi ancak şans yanında olmadı. Ancak her zaman imajınızı temizlemek için bir şans vardır. Romaric de Türkiye'ye taze bir başlangıç yapmak ve imajını temizlemek için gidiyor. Umarım her şey onun hakettiği şekilde gelişir.
 

Benzer konular

Top