1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çaba gösterdim, direndim

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 1 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Çaresiz...
    Yapma dedim
    Çaba gösterdim, direndim
    Fakat sen hiç dinlemedin, endişe etmedin
    Bir insan bu kadar ısrar ediyorsa, nefes nefes kalıyorsa
    Demek ki fark edemediğim bir hakikat var diye basiret göstermedin
    O an ne kadar gariptin, sanki bir başka kişiliktin, tanıyamadığım bir nefestin
    "Acaba"lar içinde beni ne kadar perişan ettin, bir kıymet vermedin, nefsine esirdin
    Ne kadar üzülsem, yaptığın yanlış ve hataları silip süpürsem yine de seni ikna etmiyordu
    Sen bu kadar katı ve hırsın içinde konuşurken, yüreğim sızlıyor ve sana ne oldu böyle diyordum
    Fakat sen beni hiç duymuyor hatta çekil önemden diye itip duvara vuruyordun, ben sadece ağlıyordum
    Kapıyı çarptın ve yüzüme bile bakmadan çekip gittin, geriye ne kaldı ve yaşanmışlar nerede saklıydı umursamadın
    İnsandım, en az senin kadar konuşabilen candım, senin heveslerine kurban edilmeye alışandım, ama aldandım...

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş