1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Çağatay Ulusoy Ortaya Çıktı

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

25 Ocak'ta uyuşturucudan gözaltına alınan ve serbest kaldıktan sonra sırra kadem basan oyuncu Çağatay Ulusoy, dün Yeniköy'de ortaya çıktı.

Kendisiyle aynı operasyonda gözaltına alınan Can Yurtsevdi ile yürüyüş yapan Ulusoy'un tanınmamak için şapka taktığı dikkat çekti.

Vatan'dan Umut Ünver'in haberine göre; fotoğrafları çekilince ters yöne doğru yürümeye başlayan ünlü oyuncu muhabirlerin sorularına "Tadım kaçtı, hiç keyfim yok. Ben gidiyorum" diyerek karşılık verdi.

"Aşk Hikayesi" dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Ulusoy'a yapım şirketinin "Dizi başlayana kadar ortalarda görünme" diye uyardığı konuşulmuştu. Ulusoy başına gelen olay sonrası Bebek'teki evini boşaltıp Avcılar'a ailesinin yanına taşınmıştı.

Sayfayı Paylaş