1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Magazin Çağatay Ulusoy'dan Berber Hatırası!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.866
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.572 ÇTL

'Adını Feriha Koydum' dizisiyle ünlenen, genç kızların sevgilisi Çağatay Ulusoy, yeni yayın dönemine hızlı girdi.

Genç oyuncu yeni imajı için haftada 3 gün saçlarını kestirecek. Berberi Şükrü Dudu, Ulusoy'un hayranlarını çıldırtacak çok özel pozlarını Twitter adresiden paylaştı.

ÇAĞATAY YENİ İMAJI İLE GECELERDE

Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy yeni imajıyla İstanbul gecelerinde dolaşıyor.

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy dün akşam Beyoğlu'nda bir mekanda çıkarken görüldü. Yakışıklı oyuncu, 1 ayda yaptığı kasları için iğne kullandığı yönünde çıkan haberlere, "Ben o vücudu tamamen doğal bir şekilde yaptım bu şekilde çıkan haberlere sadece üzülüyorum' dedi.

Kısa kestirdiği saçları için açıklama yapan Ulusoy "Rol gereği kısa kestirdim, senaryonun durumuna göre saçlarımızı uzatırız dedi". Bir çicekçi cocuğa bahşiş veren Ulusoy, bu aralar işine yoğunlaştığını ve kalbinin açık olmadığını söyledi. Çeşmedeki olaylar hakkında ise konuşmayı tercih etmeyen Ulusoy, aracına binerek uzaklaştı.

FANATİKLER DİZİYE TEPKİLİ

Başta başrol oyuncusu Hazal Kaya olmak üzere Ceyda Ateş, Melih Sulçuk olmak üzere bir çok oyuncusu ile yollarını ayıran dizi yeni yayın döneminde tamamen yeni bir dizi formatında olacak.

İlk dört bölümden sonra yeni bir hikaye ile devam edecek dizide Emir karakterinin bir kadın polis ile Lara karakterinin ise fakir bir gençle aşk yaşayacağı iddia ediliyor. Diziye sürpriz isimlerin dahil olacağıda gelen bilgiler arasında.

DİZİNİN FANATİKLERİ TEPKİLİ

Başta başrol oyuncusu Hazal Kaya olmak üzere Ceyda Ateş, Melih Sulçuk olmak üzere bir çok oyuncusu ile yollarını ayıran dizi yeni yayın döneminde tamamen yeni bir dizi formatında olacak.

İlk dört bölümden sonra yeni bir hikaye ile devam edecek dizide Emir karakterinin bir kadın polis ile Lara karakterinin ise fakir bir gençle aşk yaşayacağı iddia ediliyor. Diziye sürpriz isimlerin dahil olacağıda gelen bilgiler arasında.

Bu haberlerin yayınlanmasından sonra Adını Feriha Koydum'un hayranları internet sitelerindeki yorumlarında duruma tepki gösterdi.

Sayfayı Paylaş