Caglayağmurdan Amatörce Çerez Radyo Temaları

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Radyonuzda müziğinizi dinler veya sunarken,temanızlada görsel bir hoşluk oluşturabilirsiniz. Tema yapımında faklı programlar kullanılabilir. Ben henüz acemice çalışmalar yapıyorum. Yaptığım bu çalışmaları sizlerle paylaşmak mutluda ediyor doğrusu. İşte bunlardan örnekler. :)

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
ben bişe anlamadım html çalışmamısımı bu yoksa radyo lıngımı .. ıkısıde deıl bır hazır html koduna eklenmış cerez radyo yazısı .. gercek radyoyu yapıp sıteden yayına sokmak yada var olan radyoyu canlandırmak .. daha güzel olmazmı ..

caglayagmur yinede güzel şeyler paylaşmıssın eline saglık ...

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
ya beni yanlış anlamayın bilmiyorum acemıyım yaa .. bun lar sadece resımden ıbaremı yoksa radyonun ara yuzumu hıc bişey olmuyo eger bır radyo varsa lıngını paylaşırmısınız .. yeni üye acemi :)

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Takım
GALATASARAY
ben bişe anlamadım html çalışmamısımı bu yoksa radyo lıngımı .. ıkısıde deıl bır hazır html koduna eklenmış cerez radyo yazısı .. gercek radyoyu yapıp sıteden yayına sokmak yada var olan radyoyu canlandırmak .. daha güzel olmazmı ..

Pc-x zaten bizim radyo yayınımız oluyor hergün
çağla ablamda radyo yayını yaptığımız ekrana tema hazırlamış..
radyoda hiç farklı temalar yok, sade temadan uzaklaşmamız adına ablam tema hazırlamış kendi emeğiyle

Ablam sağolasın.. Ben çoktan repimi bile verdim sana emeklerine sağlık:)

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY

pc-x bu radyo teması radyoda kullanılıyor ne link nede cok ayrıtılı bir çalışma Radyoya gelince aksamları Radyomuz zaten aktif oluyor cogu zaman gündüz ise herkesin bir işi var ve gündüz cok ilgilenilemiyor. yani akşama ugrarsanız yayında bulunmuş olursunuz radyo linkimiz ise aşagıdadır. yinede yorumunuza saglık.

http://www.cerezforum.com/cf_radyo.php

Emeğine sağlık cnm çok güzel olmuşlar;;)

teşekküğr ettim canım:)

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
ya beni yanlış anlamayın bilmiyorum acemıyım yaa .. bun lar sadece resımden ıbaremı yoksa radyonun ara yuzumu hıc bişey olmuyo eger bır radyo varsa lıngını paylaşırmısınız .. yeni üye acemi :)
Sitemizde radyo var anasayfada kırmızıyla link verilmiş Ali Caglanın paylaştığı radyo temaları akşamları açılıyo radyomuz bir akşam gelirsen dinlersin:)