1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Cam Kenarı:)

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 21 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.782
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    384 ÇTL
    Bir gün hersey ayarlanmıs adalara gidiyoruz herkez jetonunu aldı oturdu bi kenara... Ben üşendim sonra alırım dedim... Neyse açıldı gişe sıranın en başındayım."Adalara bir jeton verir misiniz" dedim... Bizim espritüel amca "cam kenarı mı olsun yoksa içerisi mi " demez mi... Zaten sabahın 7 si ne kem küm dedim farkına varmadım önce arkama döndüm arkadaşlar siz nereden aldınız cam kenarı mı? diye sorunca millet koptu zaten... Bir hafta dalga geçtiler benimle... Ama amcam o kadar ciddi ki kim olsa inanırdı yani

-alıntı-

2. incikk

incikk Uzman

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    En GüzeL HayaLLerdeN..!
    Banka:
    1 ÇTL
    koptumm koptummmmmm süperrr ya ben olsam bende dalga geçerdim valla yine her zmanki gibi harikasın semra abla emeğine sağlık ne diimm:v:v:v:v

Sayfayı Paylaş