1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Camide Poker

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve LoSt_LoVe tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Camide poker turnuvası

Apple'ın iPhone telefonu için yazılmış uygulamada inanılmaz hata. Yazılım camide kumar oynatıyor

iPhone uygulamalarından Apple’ın hazırladığı Texas Hold’em’deki kumarhanelerden İstanbul’u seçtiğinizde büyük bir şok yaşıyorsunuz. Çünkü poker turnuvasının oynandığı yer Ayasofya ile benzerliği dikkat çeken bir cami.

Log Dergisi editörlerinin farkına vardığı hatanın kaynağı olan yazılım Apple’ın iTunes Application Store adlı sanal mağazadan satın alınıyor, iPhone üzerinden kurulum yapılıyor veya uygulama bilgisayardan yükleniyor.

2. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Bunu hata olarak değerlendirenlere yazıklar olsun ne hatası ya.Açık açık belli değilmi baya cami dokuru önünde kumar oynanıyor.Anlamıyorum ben nedir uygulanmaya çalışan.Aslında anlıyorum ama............................:(:@:@

3. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    iyice koptu millet buna biri dur demeli :(((

4. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye