1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Camtasia Studio kullanımı lütfen yardım

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve güvenlik61 tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1. güvenlik61

güvenlik61 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    arkadaşlar ben bu sıteye yenı uye oldum.camtasıa programını ındırdım.video kaydettım.ama bu kaydettiğim vıdeoyu msnde camda nasıl kullanacağımı bılmıyorum.yardımlarınızı beklıyorum

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.325
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.715 ÇTL
    Alttaki linkte programın kullanımı ile ilgili ayrıntılı resimler var. Dosyayı indirip srasıyla inceleyebilirsin. Daha önce kullanmadığım bir program dolayısıyla ben de bilmiyorum ancak bu resimlere bakarak rahatlıkla kullandıklarını söylemiş birileri.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

3. güvenlik61

güvenlik61 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    arkadaşım verdığın sıteyı downlad ettım.açılan sayfada kullanıcı adı email ve sşifre ıstıyor.bu neiştir?anlamadım

4. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.325
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.715 ÇTL
    Bunlar üye olanlar için bekleme olayını kaldırmak için. Hiçbirşey yapmana gerek yok. Sayacı takip et 0'a geldiğinde download linki görünecek.

Rapid benzeri bir upload sitesi burası da.

5. güvenlik61

güvenlik61 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    benım downlad ettiğim camtasıa stüdyo programı ile resmlı anlatımdakı camtasıa stüdyo programının bazı özellıklerı farklı.yanı takıp edeceğim bazı özellıkler benım programda yok.bu yüzden ugulayamıyorum

6. YoRuMSuZ
    Avare

Beğenileri:
    7.325
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.715 ÇTL
    Kullandığın programın sürüm no'sunu belirtmediğin için küçük farklılıkların olması geyet doğal. Her program için geçerlidir versiyonlar arasında küçük değişikliklerin olması. Ancak çalışma mantığı aynıdır.

7. güvenlik61

güvenlik61 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    camtasıa stüdyo versıon 6.0 bunu kurdum.ayrıca msnde camda kaydettiğim görüntülerı karşı tarafa göstermek için splitcam ındırdm.onunda kullanışın ıanlatırsanız çok sevınırım

Sayfayı Paylaş