'Çanakkale 1915' Filmini İzleyen Şırnaklı Gençler, 'Fetih 1453'ü de İstedi

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,024
Beğeniler
6,468
Şehir
Seattle.
#1
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 11 ilde başlattığı ücretsiz sinema projesi kapsamında Şırnak'ta gösterilen 'Çanakkale 1915' gençlerin beğenisini kazandı. Filmi beğenerek izlediklerini söyleyen Şırnaklı gençler, 'Fetih 1453' filmini de istedi.

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın projeleri Şırnaklı gençlerin yüzünü güldürüyor. İlde gençleri kötü alışkanlıklardan korumak amacıyla yürütülen projelere ilgi her geçen gün artıyor. Bunun son örneğini de Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın yürüttüğü ücretsiz sinema keyfi projesi oluşturdu. Bu kapsamda Çanakkale 1915 filmini beğeniyle izleyen Şırnaklı gençler, Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan 'Fetih 1453' filmini de istedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç, Şırnak'ta gerçekleştirdikleri etkinliğe katılan tüm gençlere teşekkür etti.

'Çanakkale 1915' filmini izleyen birçok gençten olumlu tepkiler aldıklarını Yürenç, "Gençler, yakın zamanda milyonlarca kişi tarafından izlenen gişe rekortmeni 'Fetih 1453' filmini de Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'tan istediklerini kendisine iletmemi istediler. Ayrıca bakanımıza teşekkürlerini bildirmemizi istediler. Şırnak gençlerini spor, sanat ve marifetle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizim işimiz Gençlik Hizmetleri ve Spor. Gençlerin sanat, spor ve marifet ile ilgili her türlü ihtiyacı bizim öncelikli vazifemizdir. Gençlerimizin istediği 'Fetih 1453' filmini de inşallah en yakın zamanda getirtmeye çalışacağız. Şırnak Valimiz Vahdettin Özkan'a desteklerinden dolayı gençlerimiz ve halkımız adına teşekkür ediyorum." diye konuştu.

 
Ekleyen Benzer konular Kategori Cevaplar Tarih
ZeyNoO Eğitim İçerikli Makaleler 0

Benzer konular

Top