1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Canlı tv izleme uygulaması önerileriniz?

Konusu 'İlginç Linkler' forumundadır ve merlin37 tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. merlin37

merlin37 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    370
    Banka:
    16 ÇTL
    Canlı tv izleme uygulaması önerileriniz? Selam arkadaşlar sizlerden ricam en iyi şekilde telefonumdan hangi uygulamayı indirerek tv izleyebilirim.

İzlemek istediğim kanallar mesala bunlar sitenin birinden kopyaladım yapıstırdım buraya fakat bana uygulama adı verirseniz onu hemen indirmek istiyorum ve lütfen virüs taşımayan uygulama olsun.

İzlediğim kanallar bunlar kesintisiz ve canlı olarak seyretmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Sevgili forum yetkilileri resimleri alabilmek için sitenin birinden kopyala yapıştır yaptım reklam olarak algılanmaz dimi umarım öyle olmaz çünkü benim konumdaki amaç ortada uygulama için yazanlara yazmayanlara şimdiden tsk ederim.

Sn: cerezforum yönetimi sizlerede başarılar dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mart 2016
  2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Reklam olarak algılanmaz sonuçta yardım istemişsiniz. Telefonda tv izleyen ve bunun için program kullanan arkadaşımız varsa yardımcı olacaktır size. Biz teşekkür ederiz başarı dileğiniz için.

bivatandaş bunu beğendi.
  3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.358
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.820 ÇTL
    Reklam türü zaman ve zemine göre elbette boyut değiştiriyor. İstek ve resimler çelişkili. :D

Ama sana ve diğerler reklam peşinde olanlara söylemek isterim ki forumda proxy kullanıyoruz. Eklenen resimlerle reklam boşa kürek sallamaktır. :)

Son düzenleme: 9 Mart 2016
    bivatandaş bunu beğendi.
  4. merlin37

merlin37 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    370
    Banka:
    16 ÇTL
    İşte arkadaşlar zaten hepimiz televizyonu internet üzerinden izliyoruz herkesin sevdiği bir site var sonuç olarak konuya katıldığınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş