1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Çaresiz kalmıştım

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

Artık...
    Çaresiz kalmıştım
    Her ne yapsam çözüm bulamamıştım
    Niyetimi saklamaya başladım, kendi haline bıraktım
    Senin yanında yaşamaktan, insan yerine konmamaktan bıkmıştım
    Nefesim daralıyor, içim ağlıyor, umutlar hazanlaşıyor, yalnızlığa alışmıştım
    Her gece sessiz köşemde, fecrin titreten düşlerinde secdeye kapanıp ağlamaktaydım
    Nasıl anlatırdım, hangi lisanı konuşmalıydım, feda olmak için daha ne kadar susmalıydım
    Şevk ve muhabbetin olmadığı iklimlerde, hissiyatı üşüten suallerle, yabancılık içinde gözyaşlarına kanmalıydım
    Her ne olursa olsun hak ve adaletin bir sahibi vardı, mahzun ve masum gönüller yalnızca O'na muhtaçtı yakarmalıydım
    Aşk ve sevdadan nasipsiz sinelerin haline yanmalıydım, Onsuz her lahzanın bizarlığında en yakına ulaşmalıydım...

Mustafa CİLASUN

Sayfayı Paylaş